Міський портал новин Кропивницького

Кого і за що б’ють…

123

Депутат міської ради Анатолій Ларін заявляє, що метою прес-конференції Олексія Пашковського є вплив на громадську думку та органи досудового розслідування.

36292692 2020930274646583 2940645437624811520 nВикористовуючи ЗМІ, Пашковський хоче уникнути покарання за скоєне правопорушення. Ларін упевнений, що інцидент, який відбувся біля його офісу, є суто політичним замовленням.

Про це він повідомив у коментарі під час проведення засідання депутатської фракції Опозиційного блоку у міській раді.

Анатолій Ларін підкреслює, що Олексій Пашковський жодного разу не звертався з будь-яким офіційним зверненням до нього, інших членів комісії чи виконавчих органів влади, на засідання комісії не приходив. Також Ларін спростував, що був із Пашковським знайомий раніше.

«Бандитизм у будь-яких проявах є бандитизмом. Ми депутати міської ради обиралися для здійснення своєї діяльності в законний спосіб. У кожного депутата є безпосередньо своя думка. Я буду відстоювати кожну власну думку відповідно до норм закону. Засіб впливу насильства та тиску є недопустимим», – говорить Анатолій Ларін.

Варто нагадати, у неділю,  що 24 червня, депутат міської ради від «Опозиційного блоку» Анатолій Ларін заявив про те, що йому нанесли тілесні ушкодження біля власного офісу після чого нападники зникли на джипі Ленд-крузер. Правоохоронці відкрили кримінальне провадження. Напередодні депутату на особистий телефонний номер приходили повідомлення з погрозами. Як пізніше з’ясувалося, нападником виявився Олексій Пашковський.

Історія дететивна, і проти Опоблоку, і майже нікого не дивує, бо партія “дуже народна” і прізвище у  депутата таке… якесь “регіональне” та й питання АЗС у місті не просте. АЗС почали в Кропивницькому збиратися у купи в радіусі  100 метрів. Напад на пана Ларіна дуже нагадує “політ яйця” у біглого Віктора Януковича. Така собі “партійна технологія”  створення “образу постраждалого”. Лише націоналістів ще не згадували в Кропивницькому, бо якось розгубилися…

Фігурант конфлікту із депутатом міськради Анатолієм Ларіним, мешканець Кропивницького Олексій Пашковський, стверджує, що народного обранця не бив. За його словами, лише намагався переконати не голосувати за будівництво АЗС на місці скверу біля багатоповерхівки по вулиці Короленка, 2.

Про це Пашковський розповів журналістам сьогодні під час прес-конференції у відповідь на заяву Анатолія Ларіна. Як писав «Без купюр», Ларін, який є членом земельної депутатської комісії, заявив про погрози та побиття його через певне земельне питання, що розглядалося на комісії.

Пашковський пояснює, що проживає у багатоквартирному будинку по вулиці Короленка, 2, цільове призначення земельної ділянки біля якого планують змінити в мерії. Ділянку віддають під забудову АЗС, мийки машин і техобслуговування. За його словами, це порушує права мешканців, оскільки громадських слухань, як того вимагає закон «Про містобудування», мерія не проводила. Крім того, будинок і так має поганий водонапір, а робота мийки ще більше погіршить ситуацію. Також він наголошує, що за техумовами поблизу аеропорту, якому обіцяють надати статус міжнародного, АЗС не може працювати ближче ніж за 100 метрів. У цьому ж випадку ділянка знаходиться за 50 метрів від летовища.

Конфлікт з депутатом пояснює по-своєму. Каже, у п’ятницю побачив на Фейсбук-сторінці іншого депутата – свободівця Сергія Капітонова повідомлення про будівництво АЗС біля свого будинку. Наступного дня зателефонував члену земельної комісії, запропонував зустрітися з цього питання. Нібито під час першої зустрічі Ларін доводив, що не має впливу на ухвалення рішення, оскільки це прерогатива сесії. Втім, після з’ясування юридичних тонкощів, за словами Пашковського, йому стало зрозуміло, що земельна комісія могла не погоджувати винесення цього питання на сесію.

Зустріч із Ларіним у неділю Пашковський пояснює тим, що хотів «почути його пояснення на ті моменти, коли вже є аргументи». На те, чому з’ясування почав саме з Ларіна, каже, що просто «не до всіх встиг дійти»

Побиття, що сталося під час з’ясування «моментів», як заявляє Ларін, зі слів Пашковського не було. Натомість мало місце «рефлекторне виставлення руки» на зустріч корпуса народного обранця, коли той наблизився. Нібито долонею він попав Ларіну в живіт, а коли до них вийшла дружина депутата, розвернувся та поїхав.

«За кілька годин після цього я подзвонив голові земельної комісії, Шаману (депутат Олександр Шамардін, – авт.) Олександру Сергійовичу. Чи, там, швондеру. Попросив те саме, для чого це робити», – розповідає Пашковський.

Чоловік висловив підозру, що земельне питання «протягувалося» на комісії, оскільки певні її члени були зацікавлені й, можливо, мотивовані. Надалі, за словами спікера, через інцидент із депутатом, його очікує вручення підозри в прокуратурі.

З іншого боку планується збір жителів щодо будівництва по сусідству з будинком заправки. Також мешканці планують прийти на сесію до депутатів.

Інформацію про кримінальне минуле та обіцянку “поламати ноги” Ларіну Пашковський детально не прокоментував.

З АЗС в Кропивницькому “дуже круто” – їх будують, не зважаючи на протести містян, навіть поруч з дитячими ігровими майданчиками. Можливо тому і така реакція виборців на депутатську діяльність.

За матеріалами ЗМІ

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

%d блогерам подобається це: