Міський портал новин Кропивницького

Попри заперечення громади, в Кропивницькому знову підвищують тарифи на воду

116

У Кропивницькому з 14 липня 2018 року вводяться в дію нові тарифи на водопостачання та водовідведення:

30 6

– на послуги з централізованого водопостачання споживачам, які є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання в розмірі 4,956 грн/ куб. м з ПДВ;

– на послуги з централізованого водопостачання в розмірі 13,44 грн/куб. м з ПДВ;– на послуги з централізованого водовідведення в розмірі 11,532 грн/куб. м з ПДВ;

– на послуги з централізованого постачання холодної води (з використанням внутрішньобудинкових систем) в розмірі 13,944 грн/куб. м з ПДВ;

– на послуги з централізованого водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) в розмірі 11,964 грн/куб. м з ПДВ.

Про це повідомляється на сайті водоканалу.

Відповідно до цієї інформації, вартість послуг для мешканців багатоповерхівок становитиме 25,908 грн/куб. м(попередній тариф – 20,796 грн), а для мешканців приватного сектору – 24,972 грн/куб. м (замість 20,196 грн).

Нагадаємо, що у Кропивницькому пройшли громадські слухання щодо підняття тарифів, які викликали невдоволення громадськості. Згідно з розрахунками, уже з наступного року кропивничани сплачуватимуть за воду 30 гривень 30 копійок за один кубічний метр.

Представники громадської ради Кропивницького закликали  генерального директора обласного комунального виробничого підприємства «Дніпро – Кіровоград» Романа Ілика, аби той відкликав розрахунки, що були направили до НКРЕКП.

Керівник водоканалу повідомив, що тарифи на наступний рік подані відповідно до вимог чинного законодавства, згідно якого ліцензіат має їх надіслати до першого червня поточного року.

«Ніхто водоканалу не заважає протягом півроку обговорювати ці розрахунки, а в процесі – знаходити консенсус, вносити зміни. Також ви, як громадські організації, можете звернутися до національного регулятора, щодо виявлення неточностей та вимагати вжити заходів,  відповідно до його повноважень», – зазначив Роман Ілик.

Чекати наступного року не довелося.

https://zpu.kr.ua/ekonomika/8157-popry-zaperechennia-hromady-v-kropyvnytskomu-znovu-pidvyshchuiut-taryfy-na-vodu

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

%d блогерам подобається це: