Міський портал новин Кропивницького

«Приватбанк» чекає відповіді від влади Кіровограда про впровадження в місті електронних квитків

1 525

Регіональне управління «Приватбанку» чекає від влади обласного центру рішення про впровадження в місті електронних квитків на проїзд у громадському транспорті. Це питання обговорювалося на прес-конференції «Приватбанку» в прес-центрі CBN сьогодні, 13 червня.
03423

В Україні програма впровадження електронних квитків у громадському транспорті стартувала на початку 2017 року. За даними «Приватбанку», сьогодні оплата проїзду в трамваях і тролейбусах за допомогою смартфону працює в міському транспорті 18 українських міст. З початку 2018-го за допомогою електронних квитків за технологією QR-кодів оплатили поїздки майже півмільйона українців.

На Кіровоградщині технологією QR-кодів вперше запровадили в Олександрії рік тому.

Наступного тижня перевагами сучасних технологій почнуть користуватися жителі Знам’янки.

У Кіровограді перемовини тривають ще з грудня.

– Ми запропонували всі програми, які в нас є. Це й оплата через QR-код, і оплата через невеличкі постермінали. Рішення за міською радою, якому саме способу вони нададуть перевагу, – зазначила прес-секретар Кіровоградського регіонального управління «Приватбанку» Анжела Дзінзюра.

У банку сподіваються, що влада міста дасть згоду на запуск «пілота» на маршруті №274.

  Ірина Іванова
https://pravda-kr.com.ua/najsvizhishe/12483-privatbank-chekae-vidpovidi-vid-vladi-kirovograda-pro-vprovadzhennya-v-misti-elektronnikh-kvitkiv.html

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

%d блогерам подобається це: