Міський портал новин Кропивницького

Кому страшні наглядові ради в комунальних підприємствах Кропивницького?

202

Голосування за створення незалежних наглядових рад в комунальних підприємствах м.Кропивницького, на жаль, провалене депутатами міської ради Кропивницького. Громада міста так і не отримала можливості ефективного контролю за діяльністю комунальних підприємств і органу, який дав би можливість вивести їхню роботу на новий, більш ефективний рівень.

Не допомогла та колосальна робота з інформування депутатів, громадських організацій і територіальної громади, яка була проведена нами спільно з Асоціацією політичних наук, Центром медіарозслідувань «Прозоро» та центром Ейдос.

Прикро, що не останню роль в цьому зіграла людина, яка не так давно очолила Громадську Раду міста Кропивницького – Леонід Лузан. Ця людина, прийшовши на сесію перед голосуванням, запинаючись, зачитала з листочка непослідовні, в більшій частині брехливі, перекручені і викривлені факти і «аргументи» проти проекту рішення про створення наглядових рад, більшу частину яких, до речі, я до цього чув саме від представників Нашого Краю. Мабуть пан Лузан забув (а може й не знав), що основним завданням очолюваної ним громадської ради відповідно до положення є створення умов для реалізації громадянами конституційного права на участь в управлінні державними справами та місцевого самоврядування в межах Конституції України.

Але це вже в минулому. Далі – продовження боротьби за наглядові ради в комунальних підприємствах міста Кропивницького.

Додаю до публікації результати поіменного голосування депутатів міської ради.

Детальніше про нашу ініцативу щодо створення наглядових рад в комунальних підприємствах міста можна дізнатись тут:

https://www.facebook.com/Certiy/videos/446458525791268/

https://www.facebook.com/Certiy/posts/437078680062586

https://www.facebook.com/Certiy/videos/447857978984656/

https://www.facebook.com/Certiy/posts/446457052458082

Олександр Цертій

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

%d блогерам подобається це: