Міський портал новин Кропивницького

Максюта відбивається..

396
Фото Володимира Смірнова.
Фото Володимира Смірнова.
 В центрі міста виникла “квасова колізія”. До певного часу головний спецінспектор міста пан Максюта мовчав,а тут знову не стримався і обізвався. Воно і зрозуміло: не очікував напору, не знав як краще виконати команду  начальства. А потім якось пішло.. І от що він написав у своєму улюбленому Фейсбуці, де проводить майже половину свого робочого часу!!!
Андрей Максюта “Спецінспекція працює. І не по фейсбуку судити Вам (стосується виключно постійно і усим невдоволених) про її роботу. Тому, що по перше: поточної роботи робиться дуже багато – такої, що її не видно, а вона робиться. Від документування за не прибирання до не асфальтування і резонансних тем, в тому числі і документування таких персоналій, яких раніше чиновники і контролюючі органи обходили десятою дорогою і їм (порушникам) завжди все сходило з рук. Публікується в Фейсбуці і у ЗМІ лише або резонанс, або матеріали виключно в рамках превентивної роботи. Якщо писати за кожен протокол чи за кожне попередження (їх сотні), після яких вживаються певні заходи реагування, то необхідно буде тільки те й робити, що писати і писати, публікувати і публікувати. Дивно читати і взагалі спостерігати реакцію як деяких реальних людей, так і створених для певної місії чи завдань коментаторів (не хочу слово “бот” вживати). То коментують: “Специнспекция пиарится”, “Максюта везде в любое время в любом уголке города – ха ха ха, Максюта как бэтмэн летает на дроне”. И т.д. При чому пишуть штатні “специалисты-комментаторы”. Штатно-зацікавлені. І персоналії зацікавлені в обливанні брудом пишуть. При чому таких не влаштовує ВСЕ. Робиш роботу – “поганий і ти, і погано все робиш, не так як треба”. Запитуєш у таких: “а як же треба? І чи працювали так раніше?” – мовчать. Публікуєш показники і реальні факти про роботу Спеціалізованої інспекції – “эта какой та пиар, и ваабще Максюта пачему ты не реагируешь на бумажку каторую вон там выбрасили с машины? Максюта – вон там шашлык жарят и идет дым – где же ты со своим дроном?, Где Специнспекция в час ночи в воскресенье – почему никто не реагирует?”, або “Вы снимаете видео о нарушителе – какое вы имеете право челавека снимать?!”, “Взлетели дроном над городом – вот это достижение”. И т.д. А те, що за допомогою дрону відслідкували куди зливаються гімновозки за містом (за цвинтарем) і впіймали їх – це таке. Або, під час інспектування побачили куди зсипають відходи в кручу і в річку – територія куди під’їхати легковиком не можливо… потім вжили заходів реагування припинили дане правопорушення. Як тільки не пишемо про роботу Спецінспекції – все, ЧП і у Фейсбуці гвалт.
“Где Максюта?!”, “Пачему нету реагирования?!”, “Где Специнспекция?!”. І т.д. ХОЧА РЕАГУВАННЯ Є. Інспекторами спецінспекції живаються заходи адміністративного впливу в рамках повноважень. Робота не ведеться так, як дехто думає – коментар зі сторінки бота “аяяй, ойойой” і вилетіла Спецінспекція. Хоча реагування по фактам порушень благоустрою і санітарного стану відбувається миттєво – всі б реагували так як нині реагує Спецінспекція. Інспекція працює з понеділка по п’ятницю з 8:00 до 17:15. У п’ятницю до 16:15. Це затверджений графік роботи Спеціалізованої інспекції – підрозділу органу місцевого самоврядування. Просто я, як керівник даного підрозділу, через свій характер і силу духу, показую здоровий імпульс в роботі і не байдужість до роботи і проблем міського благоустрою – реагував, реагую і буду реагувати (як тільки вийду з законної відпустки і приступлю до виконання повноважень начальника інспекції) завжди!!! Я не проти коли критикують мене, чи будь когось з команди влади. По перше: народ має право критикувати. По друге: критика заставляє робити/працювати краще.
Якщо це конструктивна, правдива критика. Є такий вираз академіка Корольова:
“Критикуєш – предлагай, предлагаешь – делай, делаешь – отвечай!” Мало хто готовий пропонувати. Ще менше – хто готовий робити. І взагалі одиниці, хто готовий відповідати за зроблене. Тут одна людина пише, що “розпочалася реконструкція міста”, натякаючи на встановлення МАФів (до речі – сезонних)… А де Ви, шановні, коли захоплюють землі і самовільно будують цілі комплекси МАФів на тепломережах ?! Де Ви, коли виривають дерева і будують прямо на проїздній частині ?! І так далі !!! Правильно: там реагує Максюта !!! Там же ж будують або Ваші колеги типу з опозиції до Райковича-Табалова, або колишні податківці, або партійці-кандидати в депутати від тих політсил, що знову ж таки “опозиційні”. І тільки зачіпаєш таких порушників Правил благоустрою – відразу з фейкових сторінок і від імені “інформ агентств” типу “кропивницький вважає” чи “вражає” ПОЛИВАЮТЬ БРУДОМ І ІНФОРМАЦІЙНИМИ ПОМИЯМИ мене, секретаря міської ради, міського голову… Себе ж не видно. Видно тільки того, хто працює і щось робить. Його можна тролить і критикувать. Критикуйте! Говоріть та не забалакуйтесь.”
 Ну, що знову герой дня!!! Почали кіоском для квасу… а закінчили “високою політикою від пана Максюти”, де він має свої рахунки і розрахунки.. Тому і такі коментарі… Тому і такі дії…
 Стосовно дерев, то він теж їх “захищає”, оголошуючи вирубані берези на грядках та газонах “самовисівом”, який на його думку, через такий винайдений ним термін можна і не охороняти!!!
А тим часом квас вже розливають не так як каву торік… Своїм все можна?!

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

%d блогерам подобається це: