Міський портал новин Кропивницького

КРОПИВНИЦЬКИЙ: АНДРІЙ ФОМЕНКО ВИБОРОВ ПЕРЕМОГУ В НОМІНАЦІЇ «АВТОР-ВИКОНАВЕЦЬ» НА ФЕСТИВАЛІ ГЕРОЇКО-ПАТРІОТИЧНОЇ ПІСНІ

114

Кропивницький: Андрій Фоменко виборов перемогу в номінації «Автор-виконавець» на фестивалі героїко-патріотичної пісні 29 травня, начальник Управління ДСНС України у Кіровоградській області полковник служби цивільного захисту Віталій Миронюк привітав учасника VIII Всеукраїнського фестивалю героїко-патріотичної пісні серед працівників органів і підрозділів цивільного захисту ДСНС України Андрія Фоменка. Про це повідомляє прес-служба У ДСНС в області.

Конкурс проходив з 22 по 25 травня у Чернівцях та налічував більше 100 учасників з різних областей України. Службу порятунку Кіровоградщини представляв Андрій Фоменко – полковник служби цивільного захисту в минулому, а нині пенсіонер та відомий у місті й області бард. Він виконав три власні композиції на власні вірші та вірші наших земляків Петра Селецького і Володимира Могилюка, здобув звання лауреата та отримав Диплом ІІІ ступеня в номінації «Автор-виконавець».

На гала-концерті у його виконанні прозвучала «Пісня про пожежника», яка отримала схвальні відгуки у глядачів.

http://rk.kr.ua/kropivnitskii-andrii-fomenko-viborov-peremogu-v-nominatsii-avtor-vikonavets-na-festivali-geroiko-patriotichnoi-pisni

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

%d блогерам подобається це: