Міський портал новин Кропивницького

Олег Тягнибок – кропивничанам: Ми не маємо права зганьбити честі героїв

83

IMG 8045

Учора, 27 травня,  у Кропивницькому за участі голови ВО “Свобода” Олега Тягнибока пройшов Марш слави героїв.

До заходу долучився командир батальйону “Карпатська Січ” Олег Куцин зі своїми бойовими побратимами-грузинами, заступник голови Кіровоградської обласної ради Ігор Степура, керівник “Свободи” області  Андрій Міщенко, очільниця Криворізької міської “Свободи” Тетяна Соловйова, вояцтво Кропивниччини, громадські активісти.

5302 746Учасники маршу зібралися біля пам’ятника Янголу-охоронцю, звідки пройшли до площі Героїв Майдану, де відбулося покладання квітів до постаменту Героям Небесної сотні. Після вшанування пам’яті загиблих на Майдані героїв учасники провели урочистий мітинг.

Олег Тягнибок привітав присутніх із Днем героїв та Зеленими святами і висловив побажання, щоби нинішнє покоління було останнім, яке бореться за Україну.

“Нація є живою і має майбутнє тоді, коли вона знає свою історію і знає своїх героїв. Різні нації боготворять тих, хто боровся за їхні ідеали. Упродовж століть чимало українських синів і дочок клали свої життя та демонстрували відданість Вітчизні. Багато націй світу створюють книжки, бестселери, знімають кінофільми про своїх героїв. Ми, українці, маємо стільки історій, стільки різних життєвих трагедій, що матеріалів для сценаріїв вистачило би на багато-багато поколінь вперед.

Я переконаний, що коли українці будуть розуміти свою історію, знатимуть своїх справжніх героїв і вшановуватимуть їхню пам’ять ‒ тільки тоді наша нація має серйозні перспективи на майбутнє. Сьогодні ми вшановуємо героїв минулого та сьогодення і просто не маємо права зганьбити їхньої честі. Ми зобов’язані продовжувати їхню боротьбу заради того, щоби їхні мрії були зреалізовані”, ‒ наголосив лідер націоналістів.

“Саме ідеологія українського націоналізму дає розуміння, де завтра буде Українська держава. Ми для себе чітко розуміємо, що Україна як мінімум має стати сильним гравцем на світовій шахівниці та у майбутньому бути одним із геополітичних центрів. Але для цього маємо міцно стати ногами на своїй землі”, – зазначив Андрій Міщенко.

Завершився захід молитвою, яку провів священик УПЦ КП отець Іван.

https://zpu.kr.ua/polityka/7653-oleh-tiahnybok-kropyvnychanam-my-ne-maiemo-prava-zhanbyty-chesti-heroiv

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

%d блогерам подобається це: