Міський портал новин Кропивницького

Здається, що прокляття предків діє…

1 369

IMG 3581

Уже кілька місяців закрито на ремонт один із супермаркетів, розташованих на вулиці Попова.

Це той супермаркет, що будувався на древньому кургані.

Те, що він швидко став непридатним для експлуатації, дехто з місцевих жителів пояснює просто: не треба було ворушити прах померлих. Мовляв, померлі мстяться. Помстився ж прах Тутанхамона археологам, які розкопали його могилу, – всі вони швидко повмирали.

Курган на вулиці Попова, що виявився древнім похованням, охоронявся державою, але якщо хорошим людям дуже потрібно, заборону можна зняти. Що й було зроблено.

Щоправда, фірма, яка отримала місце під майбутній супермаркет, погодилася профінансувати археологічні розкопки. За них узялися спеціалісти з Києва. Вони і встановили приблизний вік кургану – близько п’яти тисяч років.

Всього в кургані було виявлено сім поховань, але найдревніше виявилося найціннішим. На возі, спеціально зробленому для обряду, знаходився скелет чоловіка. Інших померлих хоронили пізніше, тому їхні могили розташовувалися одна над одною.

IMG 3583

Сьогоднішній вигляд супермаркету досить непривабливий: замість вікон зяє чорне провалля, стіни вражені грибами, сліди від яких проступають навіть крізь облицювальну плитку.

Охоронці пояснюють, що власник хоче змінити бренд супермаркету, надавши йому чорного кольору.

А тим часом всю територію поблизу колись популярного в місцевого люду супермаркету зайняли міні-магазини, кіоски. Здається, що прокляття предків діє…

https://zpu.kr.ua/allnews/7649-u-kropyvnytskomu-remontuiut-supermarket-zbudovanyi-na-drevnikh-pokhovanniakh

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

%d блогерам подобається це: