Міський портал новин Кропивницького

Зірка вважає звинувачення у корупційній діяльності безпідставними

133
Зірка вважає звинувачення у корупційній діяльності безпідставними

    

Зірка виступила з офіційною заявою з приводу звинувачень у справі про договірні матчі.

– 22-го травня на прес-конференції міністр внутрішніх справ Арсен Аваков оприлюднив дані щодо «замовних» футбольних матчів. Була надана інформація, що задокументовано протиправну діяльність 5-ти злочинних груп і 35 футбольних клубів, а також те, що було проведено 40 обшуків на території 10 областей України.

Пролунала інформація, що “оперативники Департаменту захисту економіки Національної поліції України, слідчі Головного слідчого управління Нацполіціі і ГПУ встановили понад 320 осіб, які були задіяні в корупційних схемах і причетні до скоєння злочинів більше ніж в 57 епізодах”.

У ролику, який був показаний присутнім, несподівано для ФК Зірка, серед інших, продемонстрували і емблему нашого футбольного клубу, який увійшов до списку 35-ти обвинувачених.

Футбольний клуб Зірка, поки, не володіє жодною інформацією, на яких підставах наш клуб звинувачений у протиправній діяльності. Представники Нацполіціі, ГПУ та інші державні органи в клуб не зверталися. На даний момент у футбольному клубі Зірка обшуків не проводилось, клуб працює в штатному режимі, команди клубу ведуть підготовку до заключних матчів сезону.

З огляду на серйозні звинувачення на адресу клубу, про які представники Міністерства внутрішніх справ заявили на всю країну, футбольний клуб Зірка просить терміново надати докази протиправної діяльності будь-кого з представників клубу – офіційних осіб, тренерів, гравців.

Футбольний клуб Зірка позитивно ставиться до очищення футболу від будь-яких проявів корупційної складової. Клуб підтверджує, що готовий надати будь-які дані, які необхідні для зваженого і об’єктивного розслідування. Ми вважаємо, що в футболі не місце проявам корупції в будь-якому вигляді.

Проте, вважаємо неприпустимими безпідставні звинувачення, які шкодять клубній репутації і негативно впливають на клубний імідж. Сподіваємося на об’єктивне розслідування, яке доведе, що ФК Зірка завжди дотримувався правил чесної гри і поважав своїх суперників і футбольних вболівальників, – йдеться в заяві на офіційному сайті клубу.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

%d блогерам подобається це: