Міський портал новин Кропивницького

Реакція після конфлікту

233

У міських маршрутках з’явилися патріотичні наклейки на підтримку українських військових. Плакати вже розмістили у автобусах п’яти перевізників.

На наклейках на фоні національного прапора та тризуба зображений військовий і розміщений напис “Тут поважають захисників України”. Таку наліпку наш кореспондент побачив к маршрутці КТ “Автолегіон-Варванської Ю.В.”, водії  якого стали збуджувачем проблеми.

Їх у своїх автобусах уже розмістили перевізники ПП “Олікс”, КТ “Автолегіон-Варванської Ю.В.”, ПП “УкрАвтоІнвест”, ПП “Паритет Сервіс” та ФОП Кобченко В. В.

Ініціаторами такої акції стали демобілізовані АТОвці, а перевізники підтримали їх ідею. А куди подітися, коли виглядаєш невідомо ким. Тебе захищають, а ти поводишся неадекватно…

Під час зустрічі учасників АТО з керівниками транспортних підприємств, яка відбулася 24 квітня, із пропозицією влаштувати таку патріотичну акцію виступив представник ГО “Бойове братерство” Олег Кокуленко. На його думку, такі плакати будуть нагадувати пасажирам та водіям, що на сході України досі йде війна, і є люди, які ціною свого життя та здоров’я захищають їх від ворога.

У салонах кропивницьких маршруток не повинно бути українофобії!

За матеріалом Дмитра Висильєва з сайту “Перша електронна”

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

%d блогерам подобається це: