Міський портал новин Кропивницького

Стару Балашівку міська влада знову залишила без маршруту 111-А

943

Сьогодні, 15 травня, у міській раді відбулося засідання конкурсного комітету з визначення перевізника на міських автобусних маршрутах загального користування м. Кропивницького.

На першому етапі, начальник управління транспорту міської ради Кропивницького Олександр Вергун оголосив заяви претендентів на право перевезення пасажирів по місту.
На конкурс подали заяви наступні перевізники:
ПП “Укравтоінвест” на маршрути загального користування #5, 8, 11 та 126.
ТОВ “Автострой -2017” – маршрут #111-А.
ТОВ “КіровоградЄвротранс”- маршрут #118.
ПП “Олікс” – маршрут #3, 21 та 108.
КТ “Автолегіон Варванської Ю.В.” -№4, 111, 134
ПП “Автобаз-Кіровоград” –  маршрут#14 та 18.

Однак не всіх перевізників було допущено до конкурсу. Відтак ТОВ “Автострой -2017” (маршрут #111-А) не допустили до участі у конкурсі у зв’язку з тим, що перевізник немає автотранспорту, пристосованого для перевезення осіб із інвалідністю.  А хіба в інших перевізників такі пристрої є? Хто їх бачив?


Також до участі у конкурсі не допустили ПП “Автобаз-Кіровоград” на маршруті #18.  Як повідомили на засіданні конкурсного комітету, у перевізника недостатня кількість автомобільного транспорту на цьому маршруті. Проте підприємство візьме участь у конкурсі, але змагатиметься за маршрут #14.
Усі інші перевізники, за словами заступник міського голови Олександра Мосіна, подали документи відповідно до Постанови кабміну від березня 2018 року, щодо переліку необхідних документів від претендентів. Відтак до конкурсу решта учасників допускається.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

%d блогерам подобається це: