Міський портал новин Кропивницького

Кропивничани вимагають відміни “мажоритарки”

123

Близько півсотні кропивничан зібрались сьогодні, 15 травня, зранку під стінами міської ради Кропивницького, аби долучитись до всеукраїнської акції “Ні виборам за законом Януковича”. 
До заходу долучились представники громадських організацій, політичних партій та небайдужі містяни.
Головна вимога зібрання – запровадження пропорційної виборчої системи з відкритими регіональними списками, яку пропонує до реалізації новий Виборчий кодекс прийнятий минулоріч Верховною Радою у першому читанні.
“Наше з вами завдання донести до народних обранців думку громади, сприяти остаточній зміни виборчого законодавства та викорінення практики мажоритарщиків-перебіжчиків.  Нажаль, ми бачимо як щороку наші громадяни розчаровуються у владі, лише відкриті списки і вибір не лише політсили, а й представника від неї до рад, допоможе змінити ситуацію на краще”, – наголосив під час заходу голова фракції “Батьківщина” у міськраді Кропивницького Олександр Цертій.
Крім власне “Батьківщини” ідею підтримали депутати від “Свободи” та “Самопомочі”, а також представники “Руху нових сил” та “Народного контролю”.
Співорганізатор акції, член ГО “Центр UA” Володимир Стоян, у підсумку запропонував прийняти резолюцію заходу та звернулись до міської ради Кропивницького та обласної ради задля прийняття відповідного звернення до Верховної Ради.
Нагадаємо, аналогічні акції сьогодні, 15 травня, проходять у всіх обласних центрах України.

 

Фото: Златопіль

https://zlatopil.com.ua/all-news/item/24628-kropyvnychany-vymahaiut-vidminy-mazhorytarky

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

%d блогерам подобається це: