Відео, зняте прихованою камерою в рамках негласних слідчих дій у справі екс-прокурорки прокуратури Кіровоградської області Світлани Клюкіної, сьогодні продовжив досліджувати Ленінський райсуд Кропивницького.

Як писав «Без купюр», Спецантикорупційна прокуратура звинувачує прокурорку у прийнятті пропозиції хабара, а Льовіна у пособництві їй. За версією слідства, кошти передавались за сприяння у поверненні арештованого авто «Porsche Cayenne» винуватиці ДТП – на той час вагітній жінці «Наташі», як її називають між собою учасники процесу. Також за твердженням САП, за грошову винагороду Клюкіна мала вирішити питання з непритягненням Наташі до відповідальності за скоєння аварії.

Сьогодні колегія суддів переглянула низку відео, на яких зафільмовано зустрічі Сергія Льовіна, з представниками Наташи – її адвокатом Геннадієм Чорногором та представником Олександром Каменчуком – останній і заявив до правоохоронних органів на Клюкіну.

Оскільки відеоматеріали містять надзвичайно багато нецензурної лексики, наразі публікуємо лише найважливіше в рамках процесу за звинуваченням посадової особи у прийняття хабара.

Зокрема, Льовін, Чорногор і Каменчук вкотре обговорювали питання повернення авто. Як акцентував під час дослідження матеріалів прокурор Спецантикорупційної прокуратури, «Porsche Cayenne» знаходився лише в реєстрі авто, які є речовим доказом. Втім, Льовін доводив, що треба заплатити й за його зняття ще з бази розшуку, хоча там воно не значилось. На думку прокурора, це свідчення вимагання грошей.

Також на відео зафіксовано, як Льовін телефонує вочевидь Клюкіній. Поставивши телефон на гучномовець, він запитує в неї, чи власники можуть їздити автомобілем, який мав бути арештованим.

Схожий на голос Клюкіної відповів, що нехай катаються, але якщо постійно телефонуватимуть через це, вочевидь, слідчим, то надалі не зможуть користуватися авто.

Імовірно йде мова, що правоохоронці не поставили «Porsche Cayenne» в реєстр речових доказів.

Також під час розмов фігурантів зафіксовано, як Льовін передає слова Клюкіної про те, що справою «цікавляться СБУшники».

Екс-прокурорка відразу наголосила, що це свідчить на її користь, мовляв, якщо вона знала про СБУшний супровід, то не брала б участі в обрудці. З її слів, Спецантикорупційна прокуратура намагається видати провокацію хабара за підкуп. Адже навіть суд звернув увагу на те, що гроші передали не з першої спроби, і майже місяць провокували хабар під відеозапис. А що вже говорити про таємниче зникнення матюкливого заявника, якого розшукують більше двох(!) років.

Суд завершив дослідження доказів на відео, де йдеться про передачу частини хабара. На відео прихованої зйомки зафіксовано як Каменчук дістає гроші з сейфу й передає Льовіну.

Наступне засідання суд призначив на 14.30 год. 29 травня.

За матеріалами ЗМІ та сайту “Без купюр”