Міський портал новин Кропивницького

Андрій Максюта – кавових справ майстер…

3 864

 

Не любить Андрій Максюта каву, а якщо уточнити, то тих хто її готує та реалізує. Минулорічні кавові рецидиви широко висвітлювалися у ЗМІ. І все це робилося лише стараннями пана Максюти. Побачив пан Максюта кавовий кіоск, і одразу туди: і сам, і з журналістами. Включив красномовність наговорив всіляких викрутасів про дозволи і таке інше. Хоча це принципово  справа відділу торгівлі та дозвільної системи, яка діє при міськвиконкомі. А в ту систему, якось забули покликати пана Максюту. Хтось з чиновників недогледів, чи не розгледів такого поважного пана, мабуть по мілкоті душевній.

Той розпіарений ним кіоск минулої осені так і не запрацював, і у цьому, мабуть, велика заслуга пана Максюти. Галасу він наробив багато, і став на заваді «кавовій вакханалії» під готелем  «Київ». А перед тим була люта війна з пересувними авто-кавоварками. Під носом пана Максюти у «його благоустрійній справі» повно сміття, хоч греблю ним гати, але він марить чомусь лише кавою, люками, дорожними знаками і різним дріб’язком.

Результат пошуку зображень за запитом "максюта"

Та з кавою не так просто, бо прямо за рогом від того кіоску, що прибрали стараннями головного спецінспектора міста, грибком,і по вигляду, і по методиці появи виріс новий.

Що впливає на таку вибірковість встановлення кіосків? Все схоже на негласне правило «утаємниченої монетизації» в коридорах влади.  А супер-піарщик Максюта, складається враження, працює під замовлення.  Тож починає вимальвуватися стабільна картина, що певні чиновники полюють на одних і тих же осіб з «свого таємного списку». Як що ви сам Андрій Райкович, або Ви немає у списку “своїх людей”, то до Вас і чіплятися не стануть. А просто всім розповідатимуть, що тут з паперами все гаразд. A ще на себе звертає увагу, що нині  не чіпають торговців пивом, війна йде з морозивим і кавою, чаєм. Ну чим не збочення? А торгувати неякісними ковбасою та хлібом нормально?

Не гребує Андрій Максюта складати акти та накладати штрафи навіть на новообладнані дитячі ігрові майданчики. І все йому телефонують та сигналізують. Так що у Максюти  на його чиновницькому полюванні  дичь підносять на блюдці, де це потрібно начальству, і де «добрі люди» – все під замовлення… Але добрих і підлих людей, здається, не так і багато. А тим часом бруд і сміття не полишають місто, і майже головним елементом того бруду є спецінспектор  Андрій Максюта.

Тож Андрій Максюта – кавових справ майстер практично третій тиждень не помічає кавовий грибок- скляночка на вулиці Пребраженській, який, до речі, стоїть на міських підземних комунікаціях. А вона там точно є,бо два роки на тій лінії через п’ять метрів вони були, і їх  на вимогу влади інші підриємці мали намір перенести, а тут якась амністія на пернесення. Дивина нечувана, але ймовірно пояснюється тим, що «розслідування не замовлене і не проплачене, тобто все, мабуть, проплачене навпаки… Проплачений антигалас, і людина яка поставила той грибок-скляночку комусь дуже своя.

Тож спецінспектор як той «животновод» – водить «животних»(тварин),  а серед них може бути хто завгодно, лише туди «куди начальство скаже». Така у нього робота, а через це справжній благоустрій міста не на першому місці, бо на нього штату спецінспекції чомусь не вистачає.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

%d блогерам подобається це: