Міський портал новин Кропивницького

«Таємний полудник» під дахом мерії

371

 

Термін таємна вечеря в часі не підходить до того, що відбулося у мерії 3 травня. Після першого напруженого засідання з протестами громадськості антиукраїнський шабаш «регенераторів руського міра» провели в засекреченому від громади режимі – по тихому, у вузькому колі своїх. Попередження в усній формі подіяло частково. Українофоби почали ховатися, шифрувати ся у стінах мерії. Таке діється не вперше, одинадцять років тому в тих же стінах збиралися «кутузовці», яких кришував мер-комуніст Володимир  Пузаков.

З трьох проектів Пашутін-Кутузов-Ушаков було реалізовано лише перший, як найрідніший. Двох інших поставили у чергу. Може хтось з них  і «виліз» би на постамент, та на заваді стала чергова україно-російська війна. Та от вийняли  із «нафталіну історії»  ідею регенерації російської колоніальної фортеці. Довго менжували ся, а тут ну просто припекло, а головне щоб завадити будівництву кафедрального собору УПЦ КП. Мовляв, фортеця пам’ятка історії (російського загарбання України) і варто завдяки їй заманювати великі натовпи туристів. Нікого майже не турбують дуже тротуари та дороги в місті, зграї бездомних собак та собачий цвинтар на території фортеці – подавай регенерації, і годі.

В робочій групі почулися голоси, не лише прибирання від сміття та підтримування в пристойних санітарних умовах згаданої фортечної території, а навіть про вирубку тисячі дерев у колишніх рвах фортеці. Про «зелені легені» міста якось забули, і комусь дуже свербить наробити пілет та поторгувати ними. Отакі ідеї лунали на «таємному полуднику», і ніякої згадки про знесення будівель, що просто «наїхали» на фортечні вали, на що звертали увагу іноземні фахівці при її відвідуванні у 2001 році. Можливо когось взяли завидки від реконструкції одного з бастіонів Чигиринської  фортеці, але ж вона кам’яна, а головне не російська, а українська. А на цей момент, що фортеця чужа в Кропивницькому, якось настирно не звертають уваги

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

%d блогерам подобається це: