Міський портал новин Кропивницького

Політична проституція Андрія Максюти

1 361

Політична проституція Андрія Максюти

Відомий термін в політиці – політична проституція. Зі знаменитою найдавнішою професією має спільну рису в тому, що людина віддає себе в користування іншим для отримання грошової вигоди. Жодної принциповості та особистої позиції такий політик не має, а єдиною його цінністю є отримання грошей, заради яких він і робитиме все, що йому накажуть. У злодійському жаргоні таку людину називають шісткою – особою, що виконує дрібні вказівки вищого авторитету в обмін на його прихильність. Яскравим прикладом політичної повії у Кропивницькому є нинішній начальник спецінспекції Андрій Максюта.

Після того, як шукаючи легких грошей та грабуючи людей, Максюта отримав судимість, очевидно зрозумів, що таким способом заробляти не зможе, він подався підлабузником у політику. І кому вже не служив Максюта в політиці, але таки дослужився до посади начальника – головного по сміттю у місті.

На сайті posipaky.info знаходимо інформацію про те, що Максюта був помічником трьох народних депутатів 4, 6 та 8 скликань від Комуністичної та УВАГА (!) Радикальної партій, тобто двох діаметрально протилежних політичних сил. Так про які принципи може йти мова у посіпаки Максюти?

посіпака максюта

З 2010 року нинішній спецінспектор вже працював помічником депутата Кіровоградської міської ради Володимира Слівнова, що тоді був обраним від партії «Солідарність»

слівнов максюта

Згадки про роботу на Слівнова Максюти є на сайті міської ради «Вечірня газета».

Очевидно, що служіння Слівнову та «Солодарності» не принесло очікуваного результату нинішньому спецінспектору. І тоді він подався до перспективнішої Радикальної партії Ляшка, очоливши Кіровоградську міську організацію. Під час позачергових виборів до Верховної Ради Максюта був уповноваженою особою РПЛ від виборчого округу №99 тоді ще Кіровограда, а також очолював виборчий штаб у місті.

Ще одна знакова подія сталась у вересні 2014 року, коли головою Кіровоградської ОДА було призначено Сергія Кузьменка. В той день до Кіровограда приїздив Олег Ляшко, а Максюта був його супровідником.

ляшко максюта

Під час мітингу проти призначення Сергія Кузьменка Маскюта був активним учасником вистави спалювання опудала з фотографією губернатора.

максюта опудало

Однак, активне махання радикальними прапорами також не принесло особливих успіхів спецінспектору. А простіше кажучи, Ляшко просто злив Максюту, продавши Кіровоградський осередок людям Березкіна влітку 2015 року.

Після чергової поразки спецінспектор подався до команди такого ж невдахи – тушки Табалова. Так, під час місцевих виборів восени 2015 року за вказівкою Табалова Максюта самовисувавсякандидатом на посаду міського голови. Табалову необхідний був технічний кандидат, щоб відібрати голоси у свого основного конкурента, а нині міського голови Кропивницького, Андрія Райковича. У своїй передвиборчій кампанії Максюта традиційно влаштовував скандали та копіював кандидата Райковича. Це легко помітити, просто поглянувши на символіку двох кандидатів.

максюта кандидат

Зрештою, Максюта очікувано зайняв 11-те місце серед  14-ти кандидатів, набравши всього лише 523 голоси.

Після того, як невдаха Табалов програв мерську гонку, він дав вказівку нинішньому спецінспекторувсіляко поливати брудом міського голову. Чого тільки варте шоу з лопатою.

Варто зазначити, що ставши начальником спецінспекції, Максюта постійно наголошував, мовляв, люди мають самі прибирати сніг, а підприємців, які не встигали за погодніми умовами, спритно штрафував.

Ну і нарешті, у 2016 році, коли невдасі Табалову таки вдалось сісти у секретарське крісло, до Максюти прийшла така довгоочікувана слава – у жовтні 2016 року він став начальником спецінспекції Кропивницького. З тих пір він носиться містом, намагаючись скласти якомога більше протоколів, виконуючи вказівки свого господаря Табалова.

Тільки от парадокс – місто як потопало в смітті, так і продовжує потопати. А Максюта спритно виконує дрібні вказівки вищого авторитету в обмін на його прихильність.

 

Цікаво, кому ж наступному прислужуватиметься Максюта, коли Табалов помножиться на нуль?

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

%d блогерам подобається це: