Міський портал новин Кропивницького

“На нашій не своїй землі? “, або хто не хоче української України

325

Фейковий «референдум» у Кропивницькому Ще у 2014 році священослужителі Української Православної Церкви Московського Патріархату демонстрували українцям свій «патріотизм», допомагаючи проводити фейкові «референдуми» в Криму та на Донбасі. Вже тоді, коли наша держава з усіх сил намагалася мирним шляхом утримати свої території, Кремль, використовуючи свій вплив на Церкву Московського Патріархату в Україні, робив усе можливе щоб задушити нашу державність і незалежність, шляхом нав’язування священослужителями цієї конфесії ідеології «русского мира» населенню Донецької та Луганської областей.

Пройшло тяжких чотири роки, проте УПЦ МП методів своєї діяльності не змінює. Так, після прийняття Верховною Радою України проекту Постанови про підтримку звернення Президента України до Вселенського Патріарха Варфоломія про надання Томосу про автокефалію Православної Церкви в Україні (№8284) та новини про рішення Синоду Вселенського Патріархату розпочати процедури, необхідні для створення Єдиної Помісної Української Православної Церкви, керівництвом УПЦ МП було розпочато всеукраїнську кампанію по зриву вищезазначеної ініціативи.

Зокрема, за вказівкою кураторів із РФ, УПЦ МП розпочато розповсюдження серед вірян підписних листів-звернень до Вселенського Патріарха Варфоломія з проханням не надавати автокефалії православним церквам України. До вказаного процесу активно долучився і «патріот України», відомий своїм титулом «Вата року», керівник Кіровоградської єпархії УПЦ МП митрополит Іоасаф (Губень), за вказівкою якого в храмах м. Кропивницького збирались відповідні підписи. При цьому, священики УПЦ МП прохають кропивничан заповнити по декілька примірників звернень від своїх сусідів та знайомих, які можливо і не є прихожанами церкви, щоб сфальсифікувати дані про значну кількість противників незалежної української церкви, що дуже нагадує події із «референдумом» т.зв. ДНР та ЛНР у 2014 році. Варто задуматись!
Іван Ніколенко

Фото Івана Ніколенко.
Фото Івана Ніколенко.
Фото Івана Ніколенко.
Фото Івана Ніколенко.
https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=108504580023057&id=100025905464305

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

%d блогерам подобається це: