Про це повідомляє кореспондент “Без купюр” з місця події. “Теплий” прийом колишньому очільнику області та екс-заступнику голови Адміністрації Президента Януковича, а нині  нардепу від “Опоблоку” Сергію Ларіну влаштували учасники АТО та активісти обласного осередку “Державницької ініціативи Яроша” на чолі з Ігорем Козубом. Останні прийшли з транспорантом з написом “Ларін – ФСБ”. 

Однак від  “розфарбовування нардепа” зеленкою, під час якого дісталося його помічниці та екс-керівниці “гарячої лінії Ларіна” Лірі  Ільченко й пенсіонерці, відхрещуються.  
Інцидент стався в ЗОШ №13, де відбулася й зустріч нардепа з громадськістю, переважно людьми похилого віку.

Сьогодні відбулася спроба реінкарнації Ларіна в нашому регіоні. На жаль, він зміг косо-криво, але зустрітися з виборцями, ми не змогли цьому завадити, хоча були націлені.  До нас надійшла інформація, що сьогодні він приїде в школу №13. Я навіть не повірив, тому що в школах заборонено проводити політичні агітації, а в нас директор  дозволив це зробити. Ларін приїхав сюди перед 9 Травня, щоб розхитати ситуацію, – прокоментував Ігор Козуб.

Директорка навчального закладу відмовилася прокоментувати журналісту, чому в комунальному закладі відбувається зустріч із політиком.

Це не зустріч, а бардак. Думка тих, хто був там на галерці неправдива. Вони всі підкуплені, зараз всіх купляють, – висловилась одна з учасниць зустрічі стосовно опонентів нардепа.

За нашою інформацією, це не єдина зустріч Ларіна, запланована на сьогодні в Кропивницькому.

Нагадаємо, що в 2014 році, на початку військових дій на Сході країни, Сергій Ларін тоді ще в ролі голови виконкому політичного проекту Сергія Льовочкіна “Партія розвитку України”  заявив під час прес-конференції у Миколаєві, що їхня партія допомагає не Армії, а тим, хто від неї постраждав. А його колега Вячелав Рукоманов зазначив, що Армії повинна допомагати держава.

Пізніше Ларін скаржився на журналістів і стверджував, що нічого такого не говорив, хоча ВІДЕО з  прес-конференції свідчить про протилежне.

До речі, напередодні приїзду одіозного донецького нардепа у стінах міської ради пройшло друге засідання, цього разу таємне, робочої групи з ” регенерації фортеці святої Єлизавети”. От що діється під дахом міської ради! Чи варто перейматися наявністю реальних українофобів поруч?