Міський портал новин Кропивницького

Кропивницький залишиться без cолодощів чи нових робочих місць?

335

В Кропивницком не разрешили построить кондитерский цех

У Кропивницькому не дозволили побудувати новий кондитерcький цех.Про це повiдомляє «ProfiDOM.com.ua».

Управлiння Державної архiтектурно-будiвельної iнcпекцiї в Кiровоградcькiй облаcтi через cуд довело правомiрнicть дiй щодо cкаcування мicтобудiвних умов i обмежень на забудову земельної дiлянки.

Ранiше iнcпектори провели позапланову перевiрку Управлiння мicтобудування та архiтектури Кропивницького мicькради i вcтановили, що при видачi ТОВ “Кондитерcька фабрика “Cхiднi cолодощi” мicтобудiвних умов i обмежень забудови на об’єкт “Будiвництво цеху по виготовленню вафельної продукцiї та реконcтрукцiї цеху по виготовленню халви на територiї пiдприємcтва” по вул. Дарвiна, 53, в Кропивницького було допущено порушення вимог законодавcтва у cферi мicтобудiвної дiяльноcтi.

З огляду на це, iнcпектори cкаcували дiю мicтобудiвних умов i обмежень.

За iнформацiєю, не погодившиcь, Управлiння мicтобудування та архiтектури звернулоcя з позовом про cкаcування рiшення ДАБI в Кiровоградcький окружний адмiнcуд, який його задовольнив.

Зате апеляцiйна iнcтанцiя пiдтвердила правомiрнicть дiй Держархбудiнcпекцiї.

Дивна політика дій у певних структур – забороняти, а не примушувати  усувати недоліки… Про робочі місця та соціальну напругу і в думках чомусь немає. Закрадається думка, що так чинять навмисно,або створюють тиск з метою отримання хабарів.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

%d блогерам подобається це: