У Кропивницькому на розі вулиць Шевченка і Михайлівської нещодавно почалась реконструкція приватного будинку. Минулого тижня навколо будівництва робітники встановили паркан, обгородивши навіть тротуар, що є комунальною власністю.

Для водіїв і пішоходів загородження ускладнює безпеку руху. Адже автівки, що рухаються згори вулиці Михайлівської мають обмеження видимості справа, а пішоходи, які йшли тротуаром вздовж вулиці Шевченка, дійшовши до паркану мають або повертати назад до пішохідного переходу, або прямувати проїжджою частиною.

У коментарі «Без купюр» в міській Спецінспекції повідомили, що погодження на встановлення паркану забудовники не отримали.

«За цією адресою відбуваються ремонтні роботи приватного домоволодіння. Паркан встановлено тимчасово, як огорожу будівництва. Подано звернення до міської ради на погодження. Але відповідна комісія з цього питання рішення не ухвалювала. Тому погоджень не надавали. У четвер Спецінспекція вийде на документування порушення, а відповідальні за будівельні роботи мають привести місце обгородження до порядку і забезпечити належну безпеку для громадян», – відзначив очільник Спецінспекції Андрій Максюта.

Згідно з даними кадастрової карти, будинок за цією адресою оформлений на Любов Денисову. На початку весни на тротуарі поряд будівництва з дозволу міської влади знесли акації. Чиновники стверджували, що вони аварійні.