Міський портал новин Кропивницького

Доки Табалов сидить у секретарському кріслі, привласнений ним автовокзал потопає у смороді та смітті

340

Автовокзал обласного центру, власником якого є секретар міської ради Кропивницького Андрій Табалов, знаходиться в жахливому стані.

Про це пишуть користувачі Фейсбуку.

Так, жителька Кропивницького Олена Негребецька розмістила допис у спільноті «Кропивницький проти «свинства». Рух за чистоту та культуру» про жахливий стан нового автовокзалу. Жінку обурили гори сміття, калюжі з бруду, зграї собак, антисанітарія – все це перше, що бачать гості нашого міста, коли виходять з автобуса.

«Хочеться запитати у керівництва вокзалом,чи не соромно вам займати цю посаду і нічого не робити задля гарного іміджу рідного міста? Чи часом ваша совість не спить мертвим сном!?», – задає риторичне питання пані Олена.

Автовокзали Табалова потопають у смітті та смороді

Нагадаємо, власником 18 з 24 автовокзалів Кіровоградської області є секретар міськради Табалов. Це одна зі схем збагачення родини Табалових – привласнити майно громади, вижимати всі кошти, не розвиваючи та не вкладаючи ресурси. Адже, доки автовокзал приносить гроші, можна реалізовувати інші прибуткові схеми, як наприклад, забирати собі потрібні тендери, дерибанити землю та отримувати відкати з латання доріг, ремонтів дахів, шкіл, лікарень, прибудинкових територій та будь-яких робіт, які оплачуються з бюджету міської ради Кропивницького.

Цілком зрозуміло, що при такому ритмі немає у Табалова часу займатись сміттям на автовокзалі та турбуватись про імідж міста, яким він тимчасово керує.

Доки Табалов сидить у секретарському кріслі, привласнений ним автовокзал потопає у смороді та смітті

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

%d блогерам подобається це: