Міський портал новин Кропивницького

У Кропивницькому відбудеться молебен за створення помісної церкви

335

 

Управління Кіровоградської єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату та громади Української Автокефальної Православної Церкви запрошують вірян та патріотів України зібратися на громадське віче «Молитва за Єдину Помісну Православну Церкву».

Про це  повідомили у єпархії УПЦ КП.

Віче відбудеться в неділю, 22 квітня, о 13:00 на території Фортечних валів біля першої міської лікарні.

Нагадаємо, Президент Петро Порошенко звернеться до Вселенського патріарха Варфоломія з проханням видати Томос відносно Української помісної автокефальної церкви.

Томос – це указ, декрет, окружне послання предстоятеля помісної православної церкви у важливих питаннях церковного устрою. Шляхом надання томосу деякій частині «материнської» (кіріархальної) церкви офіційно проголошується автономія в управлінні або автокефалія.

А давайте всі підтримаємо нашу справжню Українську церкву і прийдемо на Фортечні вали у неділю, 22 квітня, о 13.00.
Але незабаром там буде храм. Ми будуватимемо його всі разом, священники і військові, журналісти і вчителі, волонтери та рідні загиблих Героїв, медики, бізнесмени, політики, професійні будівельники та аматори.
І тоді швидше настане час, коли згинуть наші вороженьки, як роса на сонці. Бо ми з вами і є та сила, те саме сонце. Але тільки коли ми разом!
Помісній Православній Церкві бути!

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

%d блогерам подобається це: