Міський портал новин Кропивницького

Адмінкомісія закрила протокол відносно Бєлова, складений спецінспекцією

84

17 квітня відбулось засідання адміністративної комісії, де розглядався протокол, складений спецінспекцією Кропивницького на депутата Віталія Бєлова щодо відбудови магазинів по вулиці Попова.

Під час засідання заступник голови комісії Артем Шершнюк запропонував закрити наданий спецінспекцією протокол:

«Порушення є. З приводу цього ведеться робота нашою архітектурно-будівельною інспекцією щодо встановлення директора для складання відповідного протоколу. В контексті Бєлова Віталія Віталійовича – він не є директором на даний час, що унеможливлює притягнення його до відповідальності по даному адміністративному протоколу», – зазначив голова комісії.

Начальник спецінспекції Андрій Максюта також виступив з проханням закрити даний адмінпротокол, щоб юридично правильно працювати над цією справою.

«Ми продовжимо роботу по документуванню директора даного підприємства. Юридично буде правильно саме так», – зазначив Максюта

Члени комісії підтримали пропозицію голови щодо закриття даного протоколу відносно Віталія Бєлова.

http://akulamedia.com/adminkomisija-zakrila-protokol-vidnosno-belova-skladenii-spetsinspektsieju-video

Нагадаємо, Андрій Максюта протягом декількох тижнів неодноразово заявляв, що розшукує та не може знайти Бєлова, аби вручити йому цей протокол. То ж галас та гарячковість від Андрія Максюти були ради самореклами?

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

%d блогерам подобається це: