Міський портал новин Кропивницького

У Кропивницькому на час реконструкції арки на Новомиколаївці хочуть припинити рух потягів

2 807

2018 року в Кропивницькому почнуть перший етап реконструкції арки по вулиці Левитського.

Проект вже пройшов усі будівельні експертизи і готовий до реалізації, розповів CBN міський голова Кропивницького Андрій Райкович.

Почнуть з будівництва тунелю в 34 метри завдовжки. На це витратять 47 мільйонів гривень з міського бюджету. Загальна ж вартість реконструкції разом зі створенням тротуарів, ремонтом доріг, облаштуванням зеленої зони може сягнути 100 мільйонів гривень.

«У мене заплановані зустрічі з керівництвом Одеської залізниці, щоб впорядкувати питання припинення на певний період руху поїздів по маршруту до станції “Кіровоград”. Таким чином виводити цей об’єкт, монтувати трубу, проїзд. Спочатку демонтаж, а потім оздоблювальні роботи», – розповів Андрій Райкович.

Нагадаємо, реконструювати арку вирішили через її низьку пропускну спроможність. В міській раді запевняють, що за реконструкцію візьмуться після переговорів з керівництвом «Укрзалізниці».

Вперше за 150 років місто залишиться, у разі реконструкції, без залізничного сполучення з світом! Критуку проекту влада не сприймає, а чому?

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

%d блогерам подобається це: