Міський портал новин Кропивницького

Сепари з “русского міра” долучили до своєї справи “блохастих”

513

Кілька десятків кропивничан  прийшли протестувати проти будівництва у так званому сквері Слави (антиукраїнської звичайно) храму Київського патріархату.

Вони зібралися перед будівлею міської ради  29 березня.Учасники акції – здебільшого люди похилого віку. В руках вони тримали плакати з надписами «Руки геть від скверу Слави» тощо.

Противники зведення храму переконані, що «у місті і так вистачає церков». Вони також спочатку стверджували, що ніхто з них не торгує на так званому «блошиному ринку», розташованому в сквері Слави. Але потім одна з учасниць акції заявила: «Не торгуємо. А якщо хтось і торгує, то що з цього?»

Сесія міськрaди 20 лютого під чaс другої чaстини зaсідaння повернулaся до розгляду питaння про виділення земельної ділянки в сквері Слaви для будівництвa хрaму УПЦ КП і підтримaлa його. Провокація була очікувана, але здійснена була лише через місяць після рішення сесії міської ради. Важко “русскому міру” було збирати бажаючих попротестувати  на боці Росії-матушки та її попів проти УПЦ КП. Розцінки за участь у акції протестанти не повідомили. Серед учасників акції були помічені активісти з забороненої і розпущеної КПУ.

Пам’ятник за який “заступалися активісти” згідно з законом  про декомунізацію підлягає знесенню. На його постаменті “увіковічнені” дати українського-російської війни 1918-1921 та прикрашає фігура будьонівця. Як не показово, але протести проти будівництва російських церков були лише одного разу, коли московські попи вирішили забудувати футбольне поле з дитячим майданчиком в спальному мікрорайоні міста. А збудували їх за роки незалежності  України вже 7!

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

%d блогерам подобається це: