У Кропивницькому відновлено маршрут 111-а (Стара Балашівка – вул.Київська – пл.Богдана Хмельницького-Критий ринок-обласна лікарня-101-ий мікрорайон-Райцентр-Стара Балашівка). Сьогодні  в місті  можна побачити автобуси середньої місткості “Богдан” з відповідним трафаретом та емблемою перевізника ТОВ “Авто- Строй 2017”.

На підприємстві підтвердили, що в четвер управління розвитку транспорту та зв’язку підписало додаткову угоду на міські пасажирські перевезення на 3 місяці. Це свого роду тестовий період, передбачений законодавством, протягом якого перевізник зможе вивчити пасажиропотік та зробити відповідні розрахунки, аби потім подати документи з економічними обгрунтуваннями на конкурс з обслуговування маршруту.

Згідно з угодою,  маршрут обслуговуватимуть п’ять автобусів, вартість проїзду – 4 гривні.

Нагадаємо, що маршрут не обслуговувався з жовтня 2014 року після того, як виконавчий комітет міської ради розірвав договір із  ПАТ “Автобусний парк 13527”.

Жителі Старої Балашівки неодноразово зверталися до міської влади з проханням відновити маршрут та нещодавно зареєстрували відповідну електронну петицію.

Оскільки маршрутні таксі №111 зранку до центру йдуть переповнені, в той час як великі автобуси №111-Б їдуть на 101-ий мікрорайон і розвантажують маршрутки тільки на зворотньому шляху – з центру до Старої Балашівки.