Міський портал новин Кропивницького

Табалов міг би бути хорошим секретарем, якби не «злі люди»

359

Останнім часом лава негативу, що обрушилась на секретаря міської ради Табалова у суспільстві, досягла небувалих масштабів.

Люди незадоволені його діяльністю у всіх сферах, починаючи від корупційних схем, завдяки яким родина Табалових «харчується» за рахунок міського бюджету Кропивницького і закінчуючи жахливим станом доріг та благоустрою у місті.

Однак, як вважає сам секретар міської ради, всі причини його невдач криються у самих кропивничанах, і, насамперед тих з них, що має активну позицію.

Про це Андрій Табалов постійно наголошує протягом останніх місяців.

Так, під час звіту про свою діяльність у січні 2018 року секретар звинуватив журналістів у тому, що вони не вихваляють міську владу і саме через їх критику туристи та інвестори не їдуть до Кропивницького.

«Ось ми бачили заголовок у пресі у квітні минулого року: «Кропивницький на передостанньому місці у рейтингу обласних центрів». Я розумію, що є певні активісти, журналісти, які хочуть «згустити краски», покритикувати», – зазначив тоді посадовець.

Табалов про журналістів

 

 

 

 

 

Дещо пізніше, під час наради з висадження зелених насаджень Табалов звинуватив активістів ГО «Озеленення» у некомпетентності та зазначив, що вони лише імітують турботу за деревами у Кропивницькому:

«За деревами у центрі міста активісти полюбляють слідкувати, а на околиці міста активісти не хочуть ходити», – зазначив Табалов.

Ще одними «поганцями», що отруюють життя Табалову та заважають йому бути ефективним секретарем є громадські активісти ГО «Асоціація Політичних Наук» на чолі з Дмитром Сінченком.

Так, нещодавно за позовом активістів «АПН» Табалова було визнано винним у вчиненні кримінального правопорушення через порушення прав громадян на інформацію. У відповідь на таке рішення суду секретар міської ради не знайшов нічого більш оригінального, як на своєму сайті «Рідний край» звинуватити активістів «АПН» у грантожерстві:

Так і виходить, що в усіх бідах секретарських винен хтось, тільки не він сам. От тільки при цьому всьому на думку спадає давня народна приказка про поганого танцюриста, якому фізіологічні особливості організму заважають бути хорошим та успішним.

Табалов міг би бути хорошим секретарем, якби не «злі люди»

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

%d блогерам подобається це: