Керівництво  ПАТ “Національна  суспільна телерадіокомпанія України” прийняло рішення про скорочення працівників Кіровоградської обласної телерадіокомпанії та закриття низки популярних телепрограм.

Працівники телерадіокомпанії кажуть про скорочення 80 осіб із числа ведучих, журналістів, технічного персоналу та, зокрема, закриття таких популярних програм як ток-шоу “Ми”, “12 балів”. Також зміняться ведучі програми  “Ранкова кава”.

Нагадаємо, що 30 вересня 2016 року Держкомтелерадіо видав наказ “Про реорганізацію Національної телекомпанії України”.
Відповідно до документу було припинено діяльність Національної телекомпанії України шляхом перетворення у публічне акціонерне товариство “Національна суспільна телерадіокомпанія України”. Головою правління ПАТ “НСТУ” став Зураб Аласанія.

Також в рамках створення державного суспільного мовлення обласні державні телерадіокомпанії реорганізовано у філії Національної суспільної телерадіокомпанії України та оголошено конкурс на менеджерів  і продюсерів.

Менеджером  Кіровоградської регіональної філії стала ведуча програми “Лінія захисту” Олена Роміцина, а продюсером Олена Кваша.

Про плани скоротити штати регіональних підрозділів та їхнього телепродукту йшлося ще на початку створення суспільного мовника. За рахунок оптимізації обіцяли підвищити заробітні плати працівникам.

Більше про те, що сьогодні відбувається з обласним телебаченням та його колективом, читайте на сайті “Без купюр” згодом.