Міський портал новин Кропивницького

Клоунада з «Ревізором»

196

 

До нас приїхав «Ревізор», гарненький і зовсім не страшний. Але все було з ним якось не звично, бо вів довів міського голову Андрія Райковича не до звичної гарячки, а до такого стану, що він навіть заспівав. А чого ж Андрій Павлович не співає на апаратних нарадах, виконкомах  чи прес-конференціях. Звичайно, що дехто з присутніх журналістів сказане ним і вважає піснею, але на ноти того жодного разу не поклали.

А тут сталося диво –в два голоси разом з «ревізором» з Києва під телекамеру здійснили запис майже голлівудського відео-кліпа. Віднині можна сміливо говорити: «Райкович! Сидіть у кріслі! Ви йдете у записі!» А далі вмикаємо і слухаємо двоголосий запис без приколів та матюків. Такий він новий образ «співаючого мера. Схоже, що приклад відомого всій країні екс-мера Києва Леоніда Черновецького може стати «на конвейєр».

Послухаєш той спів, і на душі стає гарно, ніби десь там далеко не у нас засмічені вулиці та сквери, дороги в ямах та вибоїнах, і  спецінспектора Андрія Максюту, як непотріб «виставили на трансфер». Мовляв, нехай їде світ заочі передавати досвід.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

%d блогерам подобається це: