Міський портал новин Кропивницького

Хто стоїть за петицією про заборону будівництва церков у Кропивницькому ?

1 436

У «Єдиній системі місцевих петицій» від 23 лютого, триває збір підписів під ініціативою про заборону будівництва «різних церковних будівель у Кропивницькому».

Її автором виступив Анатолiй Миколайович Ламанов. Очевидно, і єдиний голос, відданий «за», першого дня нележиить також йому.

2950651Автор петиції пропонує (цитуємо дослівно): «Заборонити будівництво будь-який церковних будівель по місту та області. Особливо на території парку слави в місті Кропивницькому, де уже планують збудувати щось подібне. Невже віруючим мало різних мість для того щоб помолитися та замовити будь яку, відповідну, послугу у церковних правителів? Запитайте у містян чи хочуть вони цього будівництва!»  

78030645Чи то закономірно, чи то за дивним збігом обставин, пiд чaс шостого зaсiдaння десятої сесiї мiськрaди Кропивницького, коли  розглядaли питaння про видiлення землi  “Релiгiйній громaді Aпостолa Яковa Укрaїнської Прaвослaвної Церкви Київського Пaтрiaрхaту” пiд будiвництво хрaму, радикал Михaйло Демченко виступив категорично  проти будівництва. Він, як і автор згаданої петиції, наголосив, що хрaмiв у Кропивницькому не бракує.

«Ви ж пaм’ятaєте чим зaкiнчилaсь iсторiя, коли минулого року у цьому скверi вже нaмaгaлися видiлити земельну дiлянку. Я гaдaю, що у нaс у мiстi достaтньо церков, щоб остaннi клaптi землi вiддaвaти пiд церкву», – звернувся тоді до депутатів Демченко.

Колеги до його поради не дослухалися і таки зголосилися на виділення ділянки під зведення храму УПЦ.

І ось – з’явилася петиція. Авторства Анатолія Ламанова. А не Михайла Демченка. Московські попи і землі під храми набрали і добряче відбудувалися. То навіщо їм ще конкуренти з УПЦ КП ? І хто що б не говорив у контексті, що треба чи не треба.То за всім цим стоїть тільки Москва. А на місцевому рівні діють її сепарські прокладки з промосковського бізнесу та “громадські активісти”. Їх імена відомі..Їм не подобається, що їх ідентифікують, як агентів ФСБ. Та слід зазначити, що в ФСБ є “агенти в сліпу” -зомбовані дурники,  дії яких тільки спрямовують в потрібне Москві русло, Звичайно вони працюють на безоплатній основі, бо навіщо дурням ще й гроші платити? Не лише економіка, але й підривна діяльність іноді повинна бути економною.

А тим часом петиція підписується вже другий місяць і безперспективно кілька діб стоїть на позначці в 105 голосів. Коментарі зайві. Лише її  автор в мережі Фейсбук свої опонентів називає то придурками, то дебілами. А сам хто?  В одній з спільнот він має підтримку в чоловік 15!  Це говорить багато про що…

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

%d блогерам подобається це: