Міський портал новин Кропивницького

В ОБЛАСНОМУ ЦЕНТРІ ВПРОВАДЯТЬ МОНЕТИЗАЦIЮ ПIЛЬГ НА ПРОЇЗД У ГРОМАДСЬКОМУ ТРАНСПОРТI

148

В обласному центрі впровадять монетизацiю пiльг на проїзд у громадському транспортiВодiї маршрутних таксi продовжують нетактовно поводитися iз пасажирами у Кропивницькому, зафiксованi випадки вiдмовi у проїздi громадянам, якi мають на те законнi пiльги. На це звернув увагу профiльного управлiння розвитку транспорту та зв’язку мiської ради мiський голова андрiй Райкович пiд час апаратної наради сьогоднi, 26 березня.

За iнформацiєю мiського голови, до мiської ради також надходить велика кiлькiсть звернень змiнити щось i у роботi нових комунальних автобусiв в години-пiк.

“Розумiю, нових автобусiв ще не вистачає, щоб покрити всi потреби у перевезеннях пасажирiв вранцi. Але i не порядок, коли дiти, студенти, працюючий народ буквально розривають дверi, а з кiнцевих зупинок вже салони забитi переважно людьми у вiцi, i їм теж хочеться вчасно потрапити у своїх справах. Кабiнет Мiнiстрiв України вирiшив ввести монетизацiю пiльг на проїзд усiма видами громадського транспорту. Ми на апаратному засiданнi цю тему не вирiшимо. Але затягувати з нею ми не можемо”, – вiдзначив очiльник мiста.

Питання, як рухатись i яку формулу, яку модель напрацювати, щоб виконати постанову Кабмiну є надзвичайно складним, переконаний мiський голова.

Тому профiльний заступник Олександр Мосiн отримав доручення термiново збирати нараду за участi управлiння розвитку транспорту та зв’язку, фiнансiв, економiки, соцiального захисту населення, профiльної депутатської комiсiї, щоб обговорити можливi варiанти вирiшення питання вiдповiдно до чинного законодавства, до можливостей мiської ради i сьогоднiшнiх реалiй. Результатом має стати спiльно напрацьований i добре прорахований проект рiшення мiської ради.

“Але всiм необхiдно усвiдомити: час, коли можна було кататися по п’ять разiв на день, вже минув, яким би не був вiк, заслуги i пiльги. В Європi всi i все рахують. А ми досi не навчилися усвiдомлювати, що свiтло, вода, тепло, газ, транспорт – це не дешевi для бюджету витрати. Як i для кожної сiм’ї. Тому вчитися рацiонально використовувати кожну послугу всеодно доведеться. Є беззаперечнi категорiї пiльговикiв, ми їх зараз теж обслуговуємо, а нам необхiдно чiтко попрацювати з усiм пiльговим спектром, щоб, повторюю, вийти на об’єктивно правильне рiшення”, – пiдкреслив Андрiй Райкович.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

%d блогерам подобається це: