Міський портал новин Кропивницького

На патріотичне виховання дітей у Кропивницькому виділили рекордну суму

208

Більшу у 20 разів суму, ніж торік, виділили у Кропивницькому на патріотичне виховання молоді

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на прес-службу міської ради.

Про це йшлося на засіданні Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання молоді. У 2018 році з міського бюджету на проведення заходів національно-патріотичного виховання передбачається 100 тисяч гривень, відзначила начальник відділу сім’ї та молоді Людмила Дорохіна. Для порівняння, у минулому, 2017 році, на такі цілі було виділено лише п’ять тисяч гривень.

Витрачати їх будуть на військово-патріотичну гру “Захисник України”, молодіжну спортивно-патріотичну гру “Звитяга”, фестиваль української патріотичної пісні, конкурс дитячого малюнку “Я люблю Україну”, етап Чемпіонату України з військово-спортивного хортингу, “Таборівка” на Козачому острові. Курс стрілецької підготовки для студентів “Ігри патріотів”, фотовиставку “Обличчя АТО: Герої серед нас”, ігротеки, тренінги, флеш-моби, бесіди, інтерактивні ігри тощо.

У свої повній підтримці запланованих заходів запевнили і кропивницькі військовики. Міський військовий комісар Владислав Зуєв запропонував провести з учнями випускних класів тематичні уроки з роз’ясненнями можливостей отримати професію військового в Україні. А заступник командира в/ч А0680 Сергій Францишкевич запросив усіх кропивницьких школярів відвідати створений при частині музей славетних “кіборгів”. А тим часом у місті при московських церквах міста діють недільні церкви, які практично займаються протилежним. І фінансують їх зомбовані віряни промосковського спрямування.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

%d блогерам подобається це: