Міський портал новин Кропивницького

Коли у Кропивницькому завершиться опалювальний сезон

142
Коли у Кропивницькому завершиться опалювальний сезон

Днями на сайті міськради Кропивницького оприлюднили проект рішення щодо закінчення опалювального сезону 2017/2018 року у  місті.
Опалювальний сезон у Кропивницькому закінчиться з моменту перевищення середньодобової температури зовнішнього повітря більше ніж вісім градусів тепла протягом трьох діб, але не пізніше 15-го квітня 2018 року, йдеться у проекті рішення.
Якщо після закінчення опалювального сезону виникне зниження температури зовнішнього повітря протягом двох діб нижче восьми градусів тепла і нижче, відбудеться поновлення теплової енергії на опалення приміщень установ, закладів освіти, медицини. В інших випадках поновлення подачі теплової енергії здійснюється на підставі окремих рішень Виконавчого комітету Міської ради міста Кропивницького.
У свою чергу, управління освіти, управління охорони здоров’я, управління молоді та спорту та інші бюджетні установи самостійно прийматимуть рішення про продовження опалювального сезону в залежності від погодних умов та наявності фінансового забезпечення на оплату послуг.
 Після дворазових тотальних відключень кропивничанам мало віриться в дієвість таких постанов міської влади.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

%d блогерам подобається це: