Учора керівник ВАТ “Кіровоградгаз” Олександр Гладкий в програмі “Тема дня” на обласному суспільному телебаченні повідомив про те, завдяки кому вдалося відновити постачання газу до котелень підприємства “Кіровоградтепло” та відновити опалення частини житлово-соціального фонду Кропивницького.

Це, за його словами, відбулося завдяки втручанню губернатора Сергія Кузьменка, віце-прем’єра Геннадія Зубка.

“…а не завдяки вашим зусиллям як міського голови”, – звернувся він до очільника Кропивницького Андрія Райковича. – “В питанні отримання номінації місцева влада нічого не зробила для того, щоб налагодити нормальний конструктивний діалог. Питання отримання номінації «Кіровоградтеплом» було вкрай складним. І вирішилося тільки завдяки втручанню губернатора. Все можна вирішити, я про це говорю з жовтня”.

На що Андрій Райкович відповів, як очільник міста обраний людьми не для того, щоб налагоджувати стосунки з паном Гладким, а щоб займатися управлінням господарства міста, в тому числі контролювати результати роботи комунальних підприємств.

-“Підприємство “Кіровоградтепло» здійснює господарську діяльність і щомісяця на перше число в розрахунках ми маємо нульовий баланс»”, – зазначив він.

Нагадаємо, що 14 березня ВАТ “Кіровоградгаз” припинило постачання газу до котелень теплогенеруючого підприємства “Кіровоградтепло”, в наслідок чого без центрального опалення залишилося близько 150 будинків, 5 дитсадків, 3 школи та лікарня.

В “Кіровоградгазі” стверджують, що вдалися до крайніх заходів через борги теплопостачального підприємства за спожитий газ у понад три мільйони гривень та відсутність номінації НАК “Нафтогаз” на розподіл газу.

Сьогодні всі котельні “Кіровоградтепло” відновили роботу завдяки відновленню постачання газу газорозподільчим підприємством, однак не зважаючи на це, активісти вимагають відставки керівника “Кіровоградгазу” Олександра Гладкого.