Міський портал новин Кропивницького

Суцільне “обрізання” чи “вирізка під корінь” на благо пілетного бізнесу?

572
Фото Nadia Palyvoda.
Фото Nadia Palyvoda.
Фото Nadia Palyvoda.
Фото Nadia Palyvoda.
Фото Nadia Palyvoda.
+3
Nadia Palyvoda в Озеленення Кропивницький

“Ребята, там на Котячому Оці твориться якийсь дурдом. Ріжуть все. Вирізають цілу посадку по обидва боки від дамби, прямо над річкою. В “Благоустрої” розказують, що розчищають над дорогою – це люта брехня, бо різали сьогодні прямо посеред лісочка.
Маленькі тоненькі деревця також ріжуть – бо вишка через них не може дістати до великих, тих що над річкою.
Близько сотні дерев уже понівечено, натомість Рубан – місцевий бізнесмен – доводить, що виріжуть все, бо він все порішає.
Ніяких документів ніхто так і не показав.
Ми викликали поліцію. Він у свою чергу викликав ще один патруль поліції і почав писати заяву на Сашу Острого – який вранці побачив обрізку й вимагав у них документи – увага – за те, що той вранці гуляв із собакою, на якій не було намордника.
Прийшов і голова квартального комітету. Він розказав, що дерева ріжуть для того, щоб між ними уздовж річки посадити СОСНИ. (бо так красіво і з них листя не падає і не засоряє річку)
Як вони собі уявляють, що в болоті над річкою будуть рости сосни?
Ці люди неадекватні…. А найгірше те, що в цих неадекватних людей повно грошей, і “Благоустрій” готовий продатися, як остання шалава, нищити природу, нищити цілу екосистему лише тому, що їм платять.

Спецінспектор склав протокол на директора “Благоустрою” Івашину В.В., але, думаю, той штраф дуже мізерний порівняно з реальним заробітком на цій ділянці: Рубан сказав, що не заспокоїться, поки тут не виріжуть все.

P.S. Дрова вантажила в машину ВА 9062 АН якась приватна особа, ніякий не “Благоустрій”. А коли я стала фоткати цих людей – виліз чувак з машини з криком “Хто такие, чо меня снимаешь”, слюнями плювалося, погрожувало дати в морду.
Голова квартального комітету підтвердив, що дозволив своїм знайомим приїжджати і забирати дрова. (WTF???)
Ну що, журналісти, хто цікавиться фактами корупції?”

.
Це волання активістів у соціальній мережі Фейсбук… Ніхто не поспіває за “різниками…А що влада?  Вона киває головою, погоджується з активістами, але крім балачок нічого не робить.. “А Васька слухає та вирізає майже під корінь, але в два етапи. Стовбури, що не вижили  залишаються на потім. Нас чекає “лисе місто” у вигляді бетонно-камяної пустелі…

 

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

%d блогерам подобається це: