Міський портал новин Кропивницького

Чому міська влада боїться політики?

289
 Міський голова Кропивницького Андрій Райкович дав доручення перед проведенням різноманітних пам’ятних вечорів та вшанувань проводити переговори з лідерами політичних організацій, аби забезпечити аполітичність заходів.

Зокрема, минулого тижня під час вшанування Героїв Небесної Сотні одна з політичних сил прийшла на захід з партійними прапорами.

 

“Я вже не один раз наголошував, що є моменти, коли не слід мірятися рейтингами, політичними лозунгами. А вклонитися, віддати дань тим людям, які стали на захист нашої свободи та демократії. Пам’ять – це не політика, це відчуття”, – зазначив Райкович.

Напередодні подібних пам’ятних заходів мають проводити бесіди з лідерами організацій, аби надала не було подібних непорозумінь.

 Чому міська влада боїться політики та прапорів політичних партій? Поява таких прапорів на масових заходах розкриває відношення тієї чи іншої політсили до заходу чи проблеми. А як бути з прапорами громадських організацій? Політика це чи не політика? В області зареєстровано більше ста партій, але на 90% вони “паперові”. То кого лякають ті “паперові тигри”?

Останній Майдан гідності починався без політиків та політичних прапорів, але чим все закінчилося? Невже прапори вплинули на розв’язку всенародного виступу чи відіграли кардинальну роль? Низка партій пішли в небуття або втратили вплив, і прапори їм не допомогли. Здається, що тиск на політичну символіку дуже схожий на політичний тиск на певні політичні сили, і більш нічого не нагадує… Хоча початок ДНР, мабуть починався в використання російських трикольорових прапорців у 2003 році при приїзді в Донецьк Віктора Ющенка та мав продовження по команді Кремля у запровадженні у широкий вжиток “колорадської стрічки Москви”.

Практично нинішня реакція міської влади є випадом у бік ВО “Свобода”, але чомусь не помічені були прапори комуністів у день визволення міста та ще й досі на мерії висить меморіальна дошка, яка розповідає про обком КПУ. То ж вочевидь ігнорується закон про декомунізацію, і розпочинається боротьба з “бандерівськими проявами”.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

%d блогерам подобається це: