Міський портал новин Кропивницького

Кіровоградську обласну організацію ВО “Свобода” очолив колишній нардеп

103

У Кропивницькому відбулась звітновиборна конференція обласного осередку ВО “Свобода”. Інформація про це з’явилась на сторінці Олег Тягнибок в соціальній мережі “Фейсбук”.

 

mishhh1За результатами конференції Ігор Степура, який до сьогодні очолював осередок, склав повноваження голови обласної організації. Новообраним головою став львів’янин колишній нардеп Андрій Міщенко.

«Завершила роботу звітно-виборча конференція в Кропивницькому. Обговорили стратегію розвитку «Свободи» на найближчий рік. Подякували за кількарічне очолювання обласної організації Ігореві Степурі, який сконцентрує свої зусилля на роботі заступника голови обласної ради. 

Новим головою обласної свободівської організації обрано Андрія Міщенка», – написав Тягнибок.

Очільник партії особисто взяв участь у конференції.

Довідково:

Андрій Миколайович Міщенко народився 1 січня 1973 року у Львові. У 1996 році закінчив Львівський політехнічний інститут за фахом «архітектура». Професійно займався спортом (веслування), чемпіон України. Будучи студентом, став активістом Революції на граніті (1990). З 1991 — член ВО «Свобода» (до 2004 — СНПУ).

З 2008 року очолював Чернігівську обласну організацію ВО «Свобода».

На парламентських виборах 2012 року був головою Дніпропетровського обласного штабу партії. На час виборів був головою фермерського господарства «Колоденське».Обраний народним депутатом(7-го скликання) від ВО «Свобода» (№ 19 у виборчому списку).

Одружений, виховує трьох синів.

svv

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

%d блогерам подобається це: