Міський портал новин Кропивницького

Чи дочекаються жителі Кропивницького нові адресні таблички?

182

Чи дочекаються жителі Кропивницького нові адресні таблички?

Це питання було піднято під час засідання постійної комісії ЖКГ міськради Кропивницького, 7-го лютого.

Депутат від фракції «Батьківщина» Олександр Цертій звернувся до начальника управління ЖКГ з питанням, коли ж все-таки у Кропивницькому буде замінена адресна атрибутика, інформує кореспондент ТРИБУНИ.

«Ще 26 липня 2016 року я виносив питання щодо заміни табличок з назвами вулиць по місту. У цьому запиті були чітко сформульовані пункти заміни, починаючи від стилістики та закінчуючи кошторисом виконання цих робіт. Навіть кошти у розмірі 190 тис. грн вже було виділено на це у 2017 році. Тим не менш цей проект рішення не було виконано за планом. Ми що, не можемо привести до ладу таблички міста? Вулиці вже давно перейменовано, а деякі навіть двічі, а назви висять на будинках старі. Чому у минулому році не були використані ті кошти, які виділені на заміну? Чи збирається управління ЖКГ у 2018 році робити щось аби жителі Кропивницького отримали нарешті безкоштовно нові таблички?», – говорить Олександр Цертій.

Начальник управління ЖКГ міськради Кропивницького Віктор Кухаренко відповів, що спеціально створена комісія оголосила конкурс на визначення кращої атрибутики з виготовлення адресної таблички. Три підприємства Кропивницького надіслали зразки нових табличок, які розглянула комісія.

«На папері все виглядало добре, але вже готові таблички, їхня якість мала бути кращими», – коментує Віктор Кухаренко.

І вже у 2018 році начальник управління ЖКГ запевнив, що роботи по заміні адресних табличок будуть виконуватися.

«Минуло вже майже 2 роки від моєї пропозиції замінити таблички, а результатів досі немає. Я прошу Вас внести це питання на голосування на майбутню сесію. Адже комісія вже була створена, треба просто підшвидшити її роботу, щоб цього року ми вже бачили конкретні результати і таблички були на свої місцях», – додав Олександр Цертій.

Члени постійної комісії ЖКГ доручили головному управлінню житлово-комунального господарства розробити адресні таблички та винести це питання на сесію міської ради.

Аліна Кулік

http://tribuna.kr.ua/vlada/chy-dochekaiutsia-zhyteli-kropyvnytskoho-novi-adresni-tablychky.html

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

%d блогерам подобається це: