Міський портал новин Кропивницького

Під «знаком упередженості»…

192

 

У  Кропивницькому триває судовий розгляд справи за звинуваченням екс-прокурора Світлани Клюкіної у вимаганні хабара. Справі про цей нібито хабар,  бо до прийняття рішенням суду ще далеко, пішов вже третій рік. Відбулося друге засідання у цій справі. Тривало воно майже півтори годині,  при заповненому  залі, але не переповненому, як на першому.

Місцеві ЗМІ були присутні у малій кількості. На це звернув у своєму відео звіті про подію відомий антикорупціонер Андрій Лаврусь. Він ще до рішення суду записав екс-прокурора до розряду корупціонерів та хабарників. В цьому є якийсь «знак упередженості».

Присутніх в залі  на минулому засіданні «антикорупціонери» назвали «групою підтримки екс-прокурора». Цього ж разу присутніх було менше, частина їх ще спілкуючись перед засіданням позиціонувала себе, судячи з їх розмов, як «глядачі, що бажають крові звинувачених».

Розгляд справи почався з пред’явлення доказів суду стороною звинувачення. Її цього разу представляли вже два прокурори, як час від часу нетактовно перебивали звинувачувану сторону при зачитуванні клопотання. Його суть полягали у проханні до суду відхилити докази сторони звинувачення добуті у незаконний спосіб. Суд зайняв нейтральну позицію, нагнадавши про змагальність процесу, зробив стороні обвинувачення зауваження та прийняв клопотання до уваги, але продовжив приймати паперові докази від прокурорів САП.

Розгляд справи перенесли на 2 березня, як і було заплановано. Однією з причин цього була інформація про самовідвід, але без уточнення чий саме.ЗМІ друге засідання суду у цій справі чомусь оминули стороною.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

%d блогерам подобається це: