Міський портал новин Кропивницького

Все було теплим: атмофера, барви, пам’ять…

186
У Кропивницькому у галереї “Єлисаветград” відкрилась нова виставка “Художня палітра Кіровоградщини”, на яку завітали митці, художники, журналісти і звичайні кропивничани, які цінують мистецтво.
На виставці представлені 39 картин 26 художників міста Кропивницького та Кіровоградської області та земляків, що мешкають в інших містах із зібрання галереї.  До уваги відвідувачів роботи художників, яких вже немає серед живих: Бориса Вінтенка, Володимира Федорова, Миколи Бондаренка, Петра Оссовського, Якова Калашника, Сергія Новикова, Григорія Гнатюка, Анатолія Добролежі, Олександра Логвинюка – та тих, хто продовжує творчу працю: Юрія Вінтенка, Володимира Волохова, Лариси Яковлєвої, Фелікса Полонського, Анатолія і Сергія Шаповалових, Анатолія Янєва, Ігора Смичека, Михайла Надєждіна, Андрія Надєждіна, Віктора Перепичая, Володимира Остроухова, Анатолія Горбенка, Валерія Давидова.
Відкриття пройшло в в дуже теплій домашній атмосфері. Про цікавинки представленого зібрання розповів господар і засновник галереї Микола Цуканов. Багато розповідали і самі художники. Серед виставленого було багато невідомого і цікавого. Наприклад, ранній пейзаж Михайла Надєждіна. Єдиною картиною не з колекції була неперевершена робота художника з Олександрівки Федора Лагна

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

%d блогерам подобається це: