Міський портал новин Кропивницького

У пункті прийому металобрухту на Балашівці знайшли десяток викрадених дороговказів

150
© Патрульна поліція Кіровоградської області

У одному з пунктів прийому металобрухту на мікрорайоні Балашівка у Кропивницькому поліцейські випадково виявили близько 10-ти зрізаних дорожніх знаків. Працівники пункту спокійно прийняли вкрадені кимось дороговкази, і навіть не думали повідомляти поліцію про цей злочин.

Про це Першій електронній газеті повідомив начальник сектору безпеки дорожнього руху Управління патрульної поліції області капітан Сергій Бабенко.

За його словами, патрульні відпрацьовували на Балашівці виклик про крадіжку і завітали до пункту прийому металобрухту на вул. Олега Паршутіна, 24 (колишн. Аерофлотська), де у купі брухту і виявили зрізані дорожні знаки.

© Патрульна поліція Кіровоградської області

Сергій Бабенко наголосив, що усім відомо, що дорожні знаки це комунальне майно, і зафіксувавши той факт, що якась особа принесла їх здавати, як брухт, працівники приймального пункту мали повідомити про це правоохоронців.

“Крадіжка дорожніх знаків це вже кримінал. Їх приймати як металобрухт не можна. А в реальності, хтось їх зрізає, краде, приходить у пункт прийому металу і там викрадені дорожні знаки сміливо приймають”, – констатував поліцейський.

© Патрульна поліція Кіровоградської області

Начальник сектору безпеки дорожнього руху Управління патрульної поліції області запевнив, що інформацію по цьому факту буде передано до міськвідділу поліції для подальшого розслідування.

За словами директора кропивницької філії ДП УМВС України “Інформ-ресурси” Олександра Шумейка, останнім часом дороговкази зникали на в’їзді у місто зі сторони Знам’янки, на круговому перехресті на перетині вул. Короленка, Толстого, Романа Шухевича та Олександрівського шоссе, а також на круговому перехресті на просп. Інженерів, поряд зі згаданим вище пунктом прийому металу.

Нагадаємо, на території області минулого року було викрадено 45 знаків. Як правило, із доріг таємниче зникають маленькі знаки, але ті, які мають вплив на безпеку руху.


 Дмитро Васильєв, Перша електронна газета

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

%d блогерам подобається це: