Міський портал новин Кропивницького

Реконструкція “Арки”

140

Сьогодні презентували проект реконструкції. Проект непоганий, і напевне оптимальний за існуючого ТЗ. Хоча на мій погляд дану проблему краще було вирішувати в інший спосіб.
Основні тези:
1. Перша черга – це саме будівництво паралельного з існуючою аркою шляхопроводу. Відстань між двома “арками” складатиме 23м.
2. Шлях пройде територією Гідросили та Ельворті, максимально впритул до існуючих будівель.
3. Друга і третя черги – це розширення самої вулиці Ельворті, та розширення вул. Левицького (колгоспної).
4. Вартість 1 черги – 47 млн.грн. Наразі в бюджеті міста передбачено 25. Є сподівання отримати 22млн співфінансування з держбюджету.
5. Терміни початку робіт – поки що “сподіваємось що в цьому році” Я так розумію, що великі питання є щодо підрядника, який виконає жорсткі умови по термінам виконання.
6. Терміни виконання – озвучені 2-3 тижні (це я так розумію на сам “прокол”).
7. Терміни перекриття залізничного руху,на які погоджується Укрзалізниця – 7-10діб. (Я так розумію, далі будуть дикі штрафні та компенсаційні санкції)
8. Терміни перекриття існуючої дороги – озвучили ті самі 2-3 тижні. Це той час, в який весь трафік буде спрямовано через Полтавську. При чому, на думку пана Грабенка, ніяких особливих заходів для цього вживати немає необхідності. Мовляв – потерпимо.
(На мою думку, перекриття буде мінімум на 2 місяці, і було би непогано, хоча би вкластися із цим в період червень-серпень, коли все ж таки рух менш інтенсивний, за рахунок канікул в навчаннях і відпочиваючих)
9. Ризиків для руйнування історичної частини шляхопроводу (1862 року будівництва, доречі) як запевняють- немає.
10. Пішохідну частину шляхопроводу запропоновано 1,5м завширшки. Що малувато для руху велосипедами, але там наче витиснули все що могли.

В цілому – гарно було би встигнути із цим всим до середини серпня. А найголовніше – щоб цей проект не “завис”.

Фото Володимира Смірнова.
Фото Володимира Смірнова.
Фото Володимира Смірнова.
Фото Володимира Смірнова.
Фото Володимира Смірнова.
Володимир Смирнов в мережі Фейсбук

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

%d блогерам подобається це: