Міський портал новин Кропивницького

Депутат міськради Кропивницького вимагає, щоб українців обслуговували українською мовою

196
Депутат міськради Кропивницького вимагає, щоб українців обслуговували українською мовою

Депутат міськради Кропивницького вимагає, щоб українців обслуговували українською мовою
Сьогодні, 17-го січня, відбулось чергове засідання постійної комісії міської ради з питань архітектури, будівництва, реклами, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.
Під час “земельної” комісії депутат міськради Кропивницького Сергій Капітонов озвучив проект рішення, де пропонується, аби всі заклади побутового обслуговування спілкувалися з клієнтами виключно українською мовою, повідомляє кореспондент ТРИБУНИ.
“Пропонується, щоб в нашому місті всі заклади побутового обслуговування спілкувалися з клієнтом українською мовою. І тільки після прохання клієнта перейти на іншу мову, обслуговуючий персонал, по можливості, може підлаштуватися під клієнта. Ми живемо в Україні, у нас єдина українська державна мова, тому ми повинні захистити українську мову, аби українці в закладах побутового обслуговування не відчували себе національною меншиною”, – зазначив депутат міськради від фракції ВО “Свобода” Сергій Капітонов.
Також депутат наголошує на тому, щоб усі рекламні щити та конструкції були написані українською мовою.
“При бажанні власника рекламна вивіска може дублюватися іншою іноземною мовою. Все повинно бути на системному рівні”, – додав Сергій Капітонов.
Члени “земельної” комісії одноголосно підтримали пропозицію свого колеги-депутата та зазначили, що це питання уже довгий час потребувало розгляду та нарешті назріло, а тому його треба вирішувати.
http://tribuna.kr.ua/vlada/deputat-miskrady-kropyvnytskoho-vymahaie-shchob-ukraintsiv-obsluhovuvaly-ukrainskoiu-movoiu.html

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

%d блогерам подобається це: