Міський портал новин Кропивницького

Риють всі….

191
Очільник міста розпочав розмову з того, що працівники ОКВП “Дніпро-Кіровоград” розрили все місто через постійні пориви мереж, повідомляє кореспондент ТРИБУНИ.
“Скільки можна “жувати соплі” на вулиці Полтавська? Заасфальтували, привели в порядок розриття біля АТБ, знову порив і все вивернуто. Не проїхати не пройти. Куди це годиться? Мені треба, щоб тролейбус і автобус їхав нормально. Це ж не маршрутне таксі, яке “перескакає” ті горби. Не думайте, що міська рада до вас не добереться”, – зазначив міський голова Андрій Райкович.
Очільник міста звернув увагу на те, що якщо і надалі працівники водоканалу будуть так господарювати, то підприємство буде повернуто до комунальної власності. Але диво дивне, воно вже кілька років перебуває в ній, але з застереженням, бо тихцем перебралося з міської в обласну власність, де об’єднали  п’ять водаканалів – Світловодська, Знам’янки, Олександрії, Кропивницького та Смоліно. Саме через це суттжво зріс тариф на водопостачання та водовідведення у обласному центрі.
Про розриття окремо, бо риють всі: тепловикиі, зв’язківці, будівельники та згаданий водоканал. Так само, як і нівечать дерева майже всі кому не ліньки. То ж риють всі, а заривають лише окремі, і не дуже якісно. Можливо за розриття варто брати гроші на зариття ям та канав окремою службою, і бажано предоплатою.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

%d блогерам подобається це: