Міський портал новин Кропивницького

Для кого звільняється простір – для”своїх” чи “гадюк та диких кабанів”?

1 184
Днями у Кропивницькому по вулиці Попова було демонтовано МАФ, що був встановлений незаконно біля входу до міської поліклініки №5 більше року тому. Про це повідомляє прес-служба міської ради Кропивницького.
За словами керівника спеціалізованої інспекції Кропивницького Андрія Максюти, кіоск «Єрмолинські напівфабрикати» мав бути сімнадцятим знесениим павільйоном, відповідно до рішення міської комісії з демонтажу. Власниця МАФу виявила бажання демонтувати споруду власними силами, тому замовила відповідну техніку і працівників самостійно.
“Даний об’єкт було самовільно встановлено підприємцем понад рік тому, – зазначив Андрій Максюта. – Але працівники спецінспекції виявили його, задокументували порушення і винесли питання про ліквідацію МАФу на комісію з демонтажу, яка погодила його знесення і сьогодні рішення комісії виконується. Крім того, кілька днів тому за рішенням ПАТ “Кіровоградобленерго” даний незаконно встановлений об’єкт було відключено від електропостачання.

Відтак багато з того, що неналежить міському голові, секретреві міської ради та депутатам такзваної більшості, дивним чином виявляється “незаконновстановленим. Ця тенденція має свій прогесуючий розвиток. А чи випадково це? Наврядчі можливі масові збіги обставин. Здається пан Андрій Максюта розчищає “життєвий простір” для інших “своїх підприємців” по вказівці самого шефа. Але є варіанти, бо в своєму рекланному ролику цей пан заявив, що пл місту повинні вільно пересуватися “гадюки та дикі кабани”… Коментарі зайві…

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

%d блогерам подобається це: