Міський портал новин Кропивницького

  Голові правління ВАТ «Кіровоградобленерго» Олександру Стрюченку.

368

Шановний Олександре Миколайовичу! Хочу запитати Вас публічно про те, що вже давненько мене – як користувача послугами компанії (хоча куди я дінуся, якщо ви – монополісти?) та журналіста – хвилює.

1. Депутат Держдуми Росії Олександр Бабаков – власник групи компаній VS Energy, готелів «Прем’єр Палас» у Києві й «Ореанда» в Ялті. Він є мажоритарним акціонером кількох українських енергетичних підприємств, у тому числі – «Кіровоградобленерго». Скільки він платить податків у Росії, і скільки з цих грошей іде на фінансування армії країни-агресора?

2. З Нового року – чергове підвищення вартості електроенергії. Скільки має коштувати кіловат, щоб у «Кіровоградобленерго» не було постійних аварій, позапланових (і планових) відключень тощо? Конкретні цифри і розрахунки, будь ласка.

3. Не менше одного – двох разів на тиждень помічаю, зайшовши вранці на кухню, що годинник на мікрохвильовці – збитий. Значить, уночі вимикалося світло (іноді вдається побачити «світломузику», працюючи допізна). Що це? Чому і навіщо? Скільки має коштувати кіловат, щоб ВАТ «Кіровоградобленерго» постачало електрику безперебійно?

4. Влітку 2017 року співробітники «Кіровоградобленерго» приїхали до будинку, який я орендую, швиденько відрізали світло і поїхали. Нікого не попередивши, нічого не пояснивши. (Може, стукати у вікна їм забороняє якесь внутрішнє розпорядження?) Як з’ясувалося пізніше, електромонтери, прибувши відключати боржника, переплутали адреси. Щоб лампочки в будинку засяяли знову, його власник витратив купу нервів і часу. Чому відрізати від електропостачання – справа кількох хвилин, а поки поновиться подача електрики, можна тричі посивіти? Скільки має коштувати кіловат, щоб ВАТ «Кіровоградобленерго» спромоглося провести навчання своїх працівників?

5. На офіційному сайті «Кіровоградобленерго» – номери «гарячої лінії». Так як очолювана Вами компанія – просто взірець спілкування з клієнтами, то поруч з номером для стаціонарних телефонів (1570) є і мобільний. Один. «Київстар». Що робити щасливим абонентам «Водафону» чи, скажімо, «Лайфу»? Скільки має коштувати кіловат, щоб у «Кіровоградобленерго» вистачило коштів на оплату послуг ще хоча б одного чи двох операторів мобільного зв’язку?

Сподіваюся на відповіді.

Андрій Лисенко

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

%d блогерам подобається це: