Міський портал новин Кропивницького

Щасливий ужинок конкурсу дитячого малюнка у Кропивницькому – 1 331 «дипломований» учасник (ФОТО)

200
Щасливий ужинок  конкурсу дитячого малюнка у Кропивницькому – 1 331 «дипломований» учасник (ФОТО)

У галереї «Єлисаветград» нагородили лауреатів Третього всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Щаслива дитина – квітуча Україна» та вивісили роботи всіх 1 331 учасників. Урочистості відбулися минулої п’ятниці, проте нагородження триватиме упродовж кількох тижнів після завершення конкурсу. Команда галереї на чолі з її засновником Миколою Цукановим готує понад 100 посилок із дипломами, подяками та календарями, які найближчим часом будуть відправлені до різних міст України.
– Ми пишаємося, що за три роки суттєво зросла аудиторія конкурсу, – каже Микола Цуканов. – Ще торік ми отримали близько 800 малюнків, а вже нинішнього року – майже удвічі більше! Ідея полягає в тому, щоб діти зобразили щастя таким, яким уявляють. Відгукнулася дітвора різного віку – від шести до чотирнадцяти років, яка мешкає в містах і селах України. Це вихованці художніх шкіл, молодших та середніх класів загальноосвітніх навчальних закладів та дитячих садочків. Енергія радості та позитивного сприйняття світу, закладена в малюнках, просто зашкалює. Ми сколихнули Кропивницький та всю Україну.
День, коли відкрилася виставка «Щаслива дитина – квітуча Україна», назвали «кольоровою п’ятницею». Це буйство кольорів триватиме аж до першого лютого, його зможуть побачити й оцінити відвідувачі галереї.
Цікаво, що лауреатів конкурсу обирали члени журі – професійні та самодіяльні художники, представники малого й середнього бізнесу. Всі вони щедро обдарували переможців. Двох із них традиційно обрала й «Первая городская газета», подарувавши річну підписку та пакунки з солодощами.
Втім, конкурс «Щаслива дитина – квітуча Україна» вже перейшов за межі України. Малюнки українських дітей, подолавши величезні відстані, подорожують світом і вражають мешканців Європи, Америки, Канади, Японії та Китаю. Вони стали своєрідними послами доброї волі, які об’єднують різні країни та народи.
Людмила Макей
http://www.ugorod.kr.ua/news/2017-12-26-62079.html

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

%d блогерам подобається це: