Скандальні зміни до Програм з розвитку житлово-комунального господарства міста й ремонту доріг на 2018-2020 роки не будуть підписані.

Про це повідомив на апаратній нараді міський голова Андрій Райкович. За його словами, на рішення про внесення змін, ухвалені на попередньому засіданні сесії, він наклав вето.

Як писав «Без купюр», зміни до Програм ЖКГ зі скандалом вносили на минулому засіданні сесії. Зміни не знайшли підтримки у депутатського корпусу, адже з’явилися вранці перед сесійним засіданням й на погоджувальній нараді про них не йшлося.

Депутат Ігор Волков заявляв, що на погоджувальній нараді у міського голови було домовлено першочергово розглядати бюджет на 2018 рік. Проте вранці депутат з «УКРОПу» Володимир Зайченко скликав депутатів на засідання комісії ЖКГ, аби погодити відповідні зміни.

Частина депутатських фракцій заявила, що не голосуватиме за ці зміни, адже не могла з ними ознайомитися. Натомість фракції «Наш край», «Опоблок», частково «УКРОП», «БПП» голосували «за». Цікаво, що підтримали це рішення й депутати з фракцій «РПЛ» й «Самопомочі», які раніше декларували опозиційність до нинішньої депутатської більшості.