У сесійному залі міської ради немає єдності між депутатськими фракціями щодо порядку розгляду питань. Попри те, що міський голова Андрій Райкович поставив на розгляд питання затвердження бюджету на 2018 рік, а начальниця фінансового управління Любов Бочкова почала доповідати про проект, депутат із фракції «Рідне місто» Олександр Шамардін наполягав на тому, щоб спочатку голосувати за земельні питання, оскільки минуле засідання завершилось саме ними.

Депутат із «БПП» Ігор Волков заявив про розігрування сценаріїв зі зриву голосування за бюджет на 2018 рік, адже на вчорашній погоджувальній нараді було домовлено першим питанням голосувати кошторис міста на наступний рік. Наразі у засіданні оголосили перерву.

Раніше сьогодні у порядок денний сесії включили скандальне питання змін до програм ЖКГ. Попри те, що частина депутатського корпусу заявляла, що не бачила їх, міський голова поставив це питання на голосування. «За» проголосувало 22 депутата, що є критичним для прийняття рішення. Промерську більшість підтримав один депутат із фракції «РПЛ», яка раніше заявляла про свою опозиційність.

Як стало відомо «Без купюр», «за» голосував депутат Рафаел Санасарян. У коментарі нашому журналісту він підтвердив, що голосував за включення цього питання до порядку денного й не розуміє, чому так не вчинили його колеги по фракції.

– Я один із тих, хто вносив ці зміни. На наших округах ми не можемо тривалий час зробити те, що обіцяли виборцям. Є багато проблем із покрівлями та іншим. Ми домагатимемося, щоб ці зміни були внесені і наші округи були хоч частково профінансовані. Чому два наші депутати не голосували, я не розумію, хоча в нас є колективне звернення по цих проблемах, – зазначив депутат.

Щодо черговості розгляду питань, очільник фракції радикалів зазначив, що підтримує голосування спочатку за бюджет, а потім земельні питання.

Нагадаємо, депутатська група «Європейський вибір», до якої входили радикали, «Самопоміч» і «Свобода», остаточно розпалась.   “Самопоміч”, а за нею і РПЛ  голосують, як говорять в народі,  “хто в ліс, а хто по дрова”