Міський портал новин Кропивницького

Кропивницьку міськраду закликали врегулювати питання використання ProZorro на допорогових закупівлях

189
#

Голова ГО «Центр медіарозслідувань «Прозоро», координатор Центру компетенцій ProZorro у Кіровоградській області Павло Лісниченко перед початком «бюджетної» сесії звернувся до депутатів з пропозицією врегулювати нарешті питання обов’язкового використання ProZorro на допорогових закупівлях. За даними активіста ряд управлінь та відомств ради відверто ігнорують можливості конкурентних торгів чим допускають значні розтрати бюджету.

 

«З 387 допорогових закупівель, які з вересня 2016-го року провело головне управління ЖКГ міської ради Кропивницького, лише один тендер було проведено на конкурентній основі, та й той невдало. Усі інші, а це підряди на суму понад 116 мільйонів управління роздавало в «ручному» режимі. Така ситуаціє є неприпустимою та має бути вирішена найближчим часом», – зауважив Лісниченко.

 

Подібна практика є в інших управліннях, зокрема капітального будівництва та культури і туризму, які практично не використовують можливості системи ProZorro на допорогових сумах.

 

Врегулювати питання, на думку представника громадського сектору, може окреме рішення ради, або ж внесення відповідного пункту до проекту рішення про бюджет міста на 2018 рік.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

%d блогерам подобається це: